Trwa ładowanie...

Powstaje nowe i wielkie centrum budowlane!

Przy skrzyżowaniu Modlińskiej z Trasą Toruńską

Powstaje nowe i wielkie centrum budowlane!
d3ee3ad
d3ee3ad

Nie będzie to zwykłe centrum handlowe czy wystawienniczo-usługowe - w tym miejscu mają być zgromadzeni wszyscy, którzy zajmują się budownictwem. Zarówno producenci materiałów, jak i projektanci wnętrz. Iwestycja będzie sie nazywać DomExpo i stanie w pobliżu Auchan i Leroy Merlin przy Modlińskiej.

Pod jednym dachem zostaną zgromadzone wszystkie usługi związane z budową i remontowaniem. Dodatkowo Centrum DomExpo zaoferuje 35 tys. m kw powierzchni najmu (w tym 5 tys. powierzchni konferencyjnych, 12 tys. m. kw. powierzchni biurowych i 2 tys. m kw gastronomii) oraz parking dla 1,2 tys. samochodów. Koszt inwestycji to 45 mln euro! Centrum ma zacząć działać już na początku 2014 roku.

Co to oznacza dla zwykłego warszawiaka? Każdy, kto będzie chciał dokonać remontu lub przebudowy mieszkania, znajdzie wszystko w jednym miejscu - od projektanta, przez wykonawcę usługi i sprzedawcę materiałów. Będzie nawet można dokonać szybkiej wizualizacji własnego projektu lub,... zjeść tam po prostu dobry obiad.

d3ee3ad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ee3ad
Więcej tematów