Trwa ładowanie...

Poszukują stewardess i stewardów!

Fajna propozycja pracy dla młodych (i nie tylko)!

Poszukują stewardess i stewardów!
d12lh1o
d12lh1o

Która z młodych dziewczyn nie marzyła, by zostać stewardessą? Mieć elegancki strój, nienaganny makijaż i pracę, która pozwala każdego dnia przebywać w innym zakątku świata? Przyznacie, że to kuszące.

Jak się dowiedzieliśmy Wizz Ai r poszukuje stewardess i stewardów, którzy dołączą do polskiej załogi przewoźnika. Największa tania linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej rozpoczyna nabór personelu pokładowego do swoich baz.

Jakie wymagania trzeba spełniać, by zostać członkiem załogi? Mieć skończone 19 lat, wzrost powyżej 165 cm (w przypadku kobiet) i 175 cm (w przypadku mężczyzn), posiadać minimum średnie wykształcenie oraz biegłą znajomość języka angielskiego. Przyszły członek personelu pokładowego musi być też dyspozycyjny - ma mieć możliwość dotarcia do bazy w ciągu godziny podczas swojego dyżuru.

d12lh1o

Pamiętajmy, że ryzyko, jakie towarzyszy w codziennej pracy personelu pokładowego jest ogromne. Awaryjne lądowania, bardzo różni pasażerowie (czasem niebezpieczni) - nie zdarzają się wprawdzie codziennie, jednak trzeba się liczyć z róznymi sytuacjami. Decydując się na ten zawód każdy musi być świadomy czyhających niebezpieczeństw i zagrożeń. Trzeba wziąć pod uwagę częste rozstania z rodziną. Natomiast wielkim atutem tej pracy jest możliwość podróżowania, a także - nie ukrywajmy - satysfakcjonujące zarobki.

Wizz Air jest największą nisko kosztową i nisko taryfową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej, której flota składa się z 39 samolotów typu Airbus A320 latających z 16 baz na ponad 250 trasach łączących 83 lokalizacje w 29 krajach. Szczegóły oferty znajdziemy na TEJ stronie.

d12lh1o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12lh1o
Więcej tematów