Trwa ładowanie...

Pogrzeb Władysława Bartoszewskiego odbędzie się 4 maja

Od dziś można się wpisywać do Księgi Kondolencyjnej

Pogrzeb Władysława Bartoszewskiego odbędzie się 4 maja
d9xrk1m
d9xrk1m

Pogrzeb Władysława Bartoszewskiego odbędzie się w poniedziałek 4 maja - poinformowała rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska. W poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów została wystawiona księga kondolencyjna. - Będzie dostępna dla wszystkich, którzy zechcą wyrazić żal po odejściu wielkiego Polaka, ambasadora pojednania polsko-niemieckiego i współtwórcy polskiej dyplomacji po 1989 roku - czytamy na stronach prezedsa rady ministrów.

Wpisów można będzie dokonywać od dziś, od godz. 16.00 aż do godz. 22.00. Od wtorku 28 kwietnia do niedzieli 3 maja księga będzie wystawiona w godzinach 8:00 - 20:00.

* Władysław Bartoszewski zmarł 24 kwietnia w Warszawie w wieku 93 lat.* Jako sekretarz stanu i pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. dialogu międzynarodowego, sprawował patronat nad rozwojem współpracy polsko-niemieckiej oraz wykonywał zadania związane z kontaktami z diasporą żydowską w świecie oraz z państwem Izrael.

d9xrk1m

Pogrzeb Władysława Bartoszewskiego odbędzie się 4 maja w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela. Zmarły zostanie pochowany na cmentarzu na Powązkach Wojskowych.

d9xrk1m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9xrk1m
Więcej tematów