Trwa ładowanie...

Piknik z alpakami, festiwal folkloru, latynoamerykańskie rytmy. Zobacz, co wydarzy się w weekend

Weekend z atrakcjami. Sprawdź, co cię czeka.

Piknik z alpakami, festiwal folkloru, latynoamerykańskie rytmy. Zobacz, co wydarzy się w weekend
d3bzbp2
d3bzbp2
Mieszkańców stolicy czeka ciepły weekend z licznymi atrakacjami. Specjalnie dla was wybraliśmy najciekawsze wydarzenia. Sprawdź, co możesz robić w najbliższe trzy dni.

Piątek

Miłośnicy tańca powinni odwiedzić Sen Nocy Letniej, gdzie o o godz. 21:00 rusza impreza w rytmach salsy , reggaetonu, bachaty i merengue. Przed imprezą odbędzie się krótka lekcja salsy.

Dla osób pragnących odprężenia po ciężkim tygodniu Muzeum Narodowe w Warszawie przygotowało bezpłatny pokaz filmowy w ramach projektu Kino i Sztuka na Dziedzińcu Lorentza.

d3bzbp2

Dla zwolenników aktywności fizycznej istnieje szansa nocnego, rowerowego zwiedzania Warszawy . Wycieczkę poprowadzi przewodnik Piotr Wierzbicki.

Nie zabraknie również kulinarnych możliwości. Przez cały weekend nocą na Placu Zabaw będzie działał Slow Market , na którym istnieje możliwość poznania smaków z całego świata.

* *Fot. WawaLove.pl

d3bzbp2

Sobota

Dzielnica Bemowo przygotowała dla warszawiaków Festiwal Folkloru podczas którego pojawią się grupy muzyczne z pięciu różnych państw.* *

Dla rodzin zorganizowany będzie drewniany piknik podczas, którego przewidziane są gry zespołowe,pamiątki dla dzieci i ognisko z kiełbasami.

Wieczorem na starówce mieszkańcy usłyszą słynnego gitarzystę Marka Napiórkowskiego przy okazji wydarzenia "Jazz na starówce".

Dla fanów kolorowego szaleństwa pod mostem Poniatowskiego odbędzie się Holi Party .

d3bzbp2

Niedziela

Burmistrz Ursusa zaprasza najmłodszych na bajki plenerowe w Parku Czechowickim.

Ośrodek Koparka na Strzygłowskiej 61 organizuje nietypowe wydarzenie - piknik z alpakami . W programie m.in.przytulanie zwierząt.

Niedziela jest dniem wyprzedaży garażowych. Organizowane będą na Grochowie i Bielanach.

Dla pasjonatów zieleni istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach tworzenia ogrodów w szkle .

d3bzbp2

Masa krytyczna rowerzystów zbierze się po raz kolejny, aby tym razem szlakiem batalionu "Zośka" przejechać wieczorem ulicami Warszawy.* *

d3bzbp2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bzbp2
Więcej tematów