Trwa ładowanie...

Od środy akcja informacyjna na lotnisku Chopina

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, przez najbliższe dni z Lotniska Chopina będzie korzystało więcej podróżnych. Informatorzy pomogą się odnaleźć

Od środy akcja informacyjna na lotnisku Chopina
dpuugn7
dpuugn7

Dzięki akcji informacyjnej osoby lądujące na warszawskim lotnisku łatwo dotrą do stacji kolejowej, z której odjeżdżają pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich w kierunku centrum stolicy.

Od 19 do 23 grudnia, w godzinach 10.00-18.00, informatorzy ZTM będą pełnili dyżur przy wyjściach z hali przylotów i hali odbioru bagażu oraz na drodze łączącej je ze stacją kolejową Warszawa Lotnisko Chopina. Informatorzy będą wskazywali pasażerom najwygodniejszą drogę na stację kolejową.

W Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM na Lotnisku Chopina podróżni otrzymają ulotki informacyjne, na których został zamieszczony schemat dojścia z hali przylotów i hali odbioru bagażu do stacji kolejowej oraz rozkład jazdy pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich. Ulotka dostępna jest również na stronie www.ztm.waw.pl.

Dodatkowo, przed Bożym Narodzeniem, Zarząd Transportu Miejskiego umieści w hali przylotów i hali odbioru bagażu naklejki podłogowe. Naklejki – w kształcie strzałek z piktogramami pociągu, Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich – będą wskazywały kierunek, który należy obrać, by dojść do stacji kolejowej.

dpuugn7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpuugn7
Więcej tematów