Trwa ładowanie...

Nowe zdjęcia podejrzanych!

"Dopuścili się gwałtownego zamachu na osoby i mienie"!

Nowe zdjęcia podejrzanych!
d291tu4
d291tu4

Prokurator wydał postanowienie o publikacji nowych wizerunków osób podejrzewanych o dokonanie - jak określiła policja, "gwałtownego zamachu na osoby i mienie". Do zdarzenia doszło 11 listopada, podczas Marszu Niepodległości.

Stołeczna komenda wciąż prowadzi postępowanie w tej sprawie. Podczas Święta Niepodległości doszło do bijatyki pomiędzy grupą łobuzów, a policją. Obie strony uważają, że zostały sprowokowane. Niektórzy nasi czytelnicy wskazują na film, na którym widać, jak policjant rzuca racą w stronę tłumu (zobaczcie wideo poniżej, akcja zaczyna się od 2 minuty i 15 sekundy).

Dziś policja opublikowała nowe zdjęcia podejrzanych. Zrobiono je w okolicach skrzyżowania Marszałkowskiej z Żurawią. W tym miejscu po raz trzeci (wcześniej na Grzybowskiej i przed Pałacem Kultury) zadymiarze zaatakowali policjantów wywołując bijatykę. Po zamieszkach doprowadzono na komisariaty 176 osób, z czego 21 zatrzymano. Rannych zostało 22 policjantów, którzy odnieśli obrażenia w czasie prowadzonych działań. Trzech funkcjonariuszy wymaga hospitalizacji. To już druga seria zdjęć podejrzanych. Wcześniejszą znajdziecie TUTAJ .

Zamieszki kosztowały miasto 50 tysięcy zł. Oprócz bijatyk, bandyci demolowali stołeczne ulice. Powyrywano płyty chodnikowe i kostka brukowa. Zadymiarze poprzewracali znaki drogowe, poprzewracali kosze i uszkodzili sygnalizację na jednym ze skrzyżowań.

d291tu4

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby widoczne na zdjęciach proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo Śledczym KSP pod numerem telefonu 22 603 65 83 lub 997.

d291tu4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d291tu4
Więcej tematów