Trwa ładowanie...

Nowe połączenie z Warszawy. Polecimy do Szwecji

Goteborg będzie 40 opcją podróży zaproponowaną przez LOT od 2016 r.

Nowe połączenie z Warszawy. Polecimy do Szwecji
d1r7em3
d1r7em3

Jak informuje pasażerów PLL LOT, loty będę odbywać się sześć razy w tygodniu samolotami Bombardier CRJ900. Są w stanie zabrać na pokład 90 osób.

Już dziś wiadomo, że loty do Goteborga będą odbywały się codziennie z wyjątkiem sobót. Natomiast powrót do Warszawy możliwy będzie w każdy dzień z wyjątkiem niedziel.

Podróż staje się możliwa dzięki rozwiniętej przez spółkę PLL LOT współpracy z estońską firmą Nordika. Początek kontaktów z sąsiednim przewoźnikiem LOT rozpoczął już w 2015 r. Obecnie doszło do sfinalizowania umowy o lotach do szwedzkiego Goteborga.

"Szwecja jest dziś najszybciej rozwijającą się gospodarką spośród wszystkich krajów skandynawskich. Analizy rynkowe wyraźnie pokazują, że w ciągu ostatnich lat znacznie wzrósł potencjał ruchu pasażerskiego z i do tego kraju” –ogłosił w komunikacie, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej w PLL LOT Adrian Kubicki.

d1r7em3

Więcej możliwości

Dzięki umowie polscy pasażerowie zyskają dodatkowe połączenia również z Tallinem.

"Ten sam samolot, który będzie latał z Tallina do Goteborga obsłuży również połączenie do Warszawy. To z kolei przekłada się na niskie koszty operacyjne, a więc możliwość zaoferowania naszym pasażerom atrakcyjnych cen biletów” – objaśnia Adrian Kubicki.

Nowa oferta ma zachęcić pasażerów podróżujących z Europy Środkowo-Wschodniej. Goteborg stanie się 40. opcją podróży zaproponowaną przez LOT od 2016 r.

"W tym czasie przewoźnik uruchomił najwięcej połączeń spośród wszystkich linii w Europie. Znalazły się wśród nich rejsy z Warszawy np. do Los Angeles, Newark, Seulu i Tokio oraz z Krakwa do Chicago. W maju przyszłego roku LOT planuje uruchomienia bezpośrednich lotów z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago” – informuje Kubicki.

d1r7em3

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl

Przeczytaj też: Warszawa: nielegalnie zatrudniali cudzoziemców przy budowie Galerii Północnej

Źródło PAP/ RM

d1r7em3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r7em3
Więcej tematów