Trwa ładowanie...

Nowe połączenia z Warszawy do Modlina!

Teraz na lotnisko dojedziemy autobusem także z dworców Wschodniego i Zachodniego

Nowe połączenia z Warszawy do Modlina!
d25fnnw
d25fnnw

Przewoźnik lotniskowy ModlinBus wprowadza nowe połączenia z Warszawy do Modlina. Od połowy marca podróżni będą mogli na lotnisko Warszawa-Modlin dojechać z dworców kolejowych Wschodniego i Zachodniego. Przywrócony również zostanie przystanek przy stacji Metro Młociny. Autobusy nadal kursować będą także spod Pałacu Kultury i Nauki.

Z Dworca Wschodniego 7 razy dziennie

16 marca 2015 roku uruchomiona zostanie trasa z Dworca Wschodniego do Modlina. Po drodze planowane są przystanki także przy Dworcu Wileńskim, na Rondzie Starzyńskiego, Żeraniu, Białołęce, Tarchominie i Młocinach. Sprzedaż biletów na tej trasie już ruszyła, a ceny – przy rezerwacji online – zaczynają się od 9 zł. Rozkład jazdy jest dostosowany do godzin odlotów. Bilety można kupić również bezpośrednio w autobusie i na lotnisku.

Na trasie Dworzec Wschodni – Lotnisko Warszawa-Modlin wygodne, nowoczesne autobusy z bezpłatnym dostępem do internetu będą kursować siedem razy dziennie.

d25fnnw

- Zaproponowaliśmy taką trasę przejazdu, aby była ona atrakcyjna dla mieszkańców północnych części
Warszawy, a dodatkowo przebiegała w pobliżu pierwszej oraz drugiej linii metra. Ogromnym plusem pozostaje fakt, że oferujemy szybki i bezpośredni dojazd pod same drzwi terminala Mazowieckiego Portu Lotniczego – mówi Tomasz Sadowski z firmy ModlinBus.

Z Dworca Zachodniego od połowy kwietnia

W drugiej połowie kwietnia planowane jest uruchomienie kolejnej trasy do Modlina – z Dworca Zachodniego. Podobnie jak w przypadku trasy z Dworca Wschodniego, autobusy będą ruszać z nowego przystanku siedem razy dziennie.

Autobusy ModlinBus wciąż jeżdżą na lotnisko w Modlinie także z przystanku w centrum Warszawy, pod Pałacem Kultury i Nauki. Każdego dnia na tej trasie jest ok. 25 kursów.

Im wcześniej tym lepiej

Bilety na autobusy do Modlina nie są drogie, jeśli kupimy je odpowiednio wcześniej. Obecnie cena przejazdu z Dworca Wschodniego to 9 złotych. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup biletu kilka dni przed odlotem, musimy się liczyć z tym, że za przejazd zapłacimy kilka razy więcej.

d25fnnw
d25fnnw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25fnnw
Więcej tematów