Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Kita Koguta

Dwupoziomowy koktajlbar z autorskim pomysłem na krzewienie sztuki koktajlu!

Nowe miejsce: Kita Koguta
d3h7pw0
d3h7pw0

Już 21 marca odbędzie się otwarcie nowego, barowego konceptu - Kity Koguta. Jak informują właściciele, przy ulicy Kruczej 6/14 rodzi się nowa jakość kultury picia alkoholu. Kita Koguta to dwupoziomowy lokal, którego pomysłodawcami i twórcami są uznani i utytułowani barmani – Jakub Kozłowski i Adam Grądziel. Obaj mocno zaangażowani w promowanie rodzimej kultury gastronomicznej, zaprezentują warszawskiej publice "autorski pomysł na krzewienie sztuki koktajlu oraz konsumpcji wysokiej klasy alkoholi".

Podczas dwudniowego otwarcia (piątek i sobota) przewidziana jest duża ilość barowych atrakcji w postaci konkursów dla gości, występów artystycznych i oczywiście promocji alkoholowych. Na scenie pojawią się uznani artyści rodzimej sceny. W piątek za dobrą atmosferę odpowiedzialna będzie formacja Trufunk. Dzień później za adapterami pojawi się Daniel Drumz, w ramach wydarzenia zatytułowanego Cocktails & Drumz.

Wejście jest otwarte dla wszystkich. Zarówno w piątek, jak i sobotę drzwi lokalu przy Kruczej otwierają się o 20.00. Warto też pamiętać że goście, którzy udostępnią swoje dane kontaktowe (poprzez pozostawienie wizytówki bądź uzupełnienie zaproszenia) wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych upominków.

d3h7pw0

Kita Koguta
Ul. Krucza 6/14
Pon - Czw.: 08:00 - 00:00
Pt.: 08:00 - 02:00
Sob.: 16:00 - 02:00
STRONA lokalu

d3h7pw0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h7pw0
Więcej tematów