Trwa ładowanie...

Narkotyki ukrył w skarpetkach!

Przestępca okazał się przebiegły, ale nie na tyle, by oszukać policjantów

Narkotyki ukrył w skarpetkach!
d2ikq5d
d2ikq5d

Ponad 620 gramów amfetaminy, 16 gramów marihuany oraz wagi elektroniczne znaleźli policjanci podczas przeszukania jednego z mieszkań przy ulicy Andersa. - Narkotyki oraz dwie wagi służące do ich porcjowania ukryte były w pokoju w narożniku wypoczynkowym, w pudełkach po kasetach VHS, w pudełku po herbacie, a nawet skarpetach - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Kilka godzin przed wizytą stołecznych policjantów, podejrzanego zatrzymano do kontroli drogowej. Nerwowe zachowanie skłoniło funkcjonariuszy do bardziej wnikliwego sprawdzenia zarówno mężczyzny, jak i tego co przewozi w samochodzie.

Okazało się, że 41-latek ukrywa środki odurzające oraz narkotyki. By zmylić dochodzeniowców, trzymał je m.in. w skarpetkach, które miał na sobie oraz w różnych miejscach pojazdu- pod fotelami, w saszetce, w plastikowych pudełkach, w starterach do świetlówek, a nawet w dwóch latarkach. Policjanci zabezpieczyli w sumie ponad 42 gramy amfetaminy, marihuany i mefedronu.

Śródmiejska prokuratura już postawiła mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków . Arturowi K. grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

d2ikq5d
d2ikq5d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ikq5d
Więcej tematów