Trwa ładowanie...

Narkotyki trzymał w głośniku!

Policjanci znaleźli torebkę z suszem roślinnym i osmoloną fifkę

Narkotyki trzymał w głośniku!
d478s48
d478s48

Policjanci w ramach programu „ Powiat piaseczyński wolny od narkotyków”, prowadzą kompleksowe działania wymierzone przeciw osobom rozprowadzającym i posiadającym środki odurzające. Stale kontrolowane są miejsca, gdzie narkotyki mogą być produkowane, przechowywane, sprzedawane, bądź używane.

Są to między innymi okolice szkół, sklepów, duże parkingi, osiedla mieszkaniowe, klatki schodowe i ogrody działkowe. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzają i reagują na każdą informację dotyczącą przestępczości narkotykowej.

Takie działania operacyjne pozwoliły funkcjonariuszom na wytypowanie osób, mogących mieć związek z tą sprawą.
Zebrany materiał wskazywał, że jedną osób, która może przechowywać na swoim miejscu zamieszkania narkotyki jest Adam B.

21-latek w chwili zatrzymania był zaskoczony. Podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania, policjanci znaleźli ukrytą w szafie torebkę z suszem roślinnym i osmoloną fifkę, w głośniku radiowym ujawnili 33 porcje narkotyku zawinięte w folię aluminiową. Znaleziono też wagę elektroniczną. Jak wykazały badania, suszem okazała się marihuana. W sumie zabezpieczono ponad 37 gramów narkotyku.

d478s48

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalają teraz, gdzie kupował narkotyki. Zatrzymany prawdopodobnie będzie odpowiadał za posiadanie znacznej ilości narkotyków, co zagrożone jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

d478s48
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d478s48
Więcej tematów