Trwa ładowanie...

Narkotyki o wartości blisko pół miliona złotych! [DUŻO ZDJĘĆ]

6 kilo amfetaminy, ponad kilogram marihuany i kokainy oraz prawie kilogram heroiny!

Narkotyki o wartości blisko pół miliona złotych! [DUŻO ZDJĘĆ]
d3v3p2q
d3v3p2q

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Stołecznej Policji wpadli na trop mężczyzny, który mógł posiadać znaczną ilość narkotyków . Postanowili to sprawdzić obejmując mężczyznę obserwacją. Trop okazał się trafny. Gdy policjanci weszli do mieszkania wynajmowanego przez 43-latka, znaleźli tam różnorakie substancje mogące być narkotykami.

Ponadto w mieszkaniu odkryto również policyjne mundury i akcesoria. Mężczyzna miał 42 telefony komórkowe! W jednym z pokoi stała maszyna służąca do prasowania narkotyków.

Po badaniu laboratoryjnym okazało się, zabezpieczone substancje to narkotyki. I to w niemałej ilości: sześć kilo amfetaminy , ponad kilogram marihuany i kokainy oraz prawie kilogram heroiny!
Dodatkowo znaleziono trzy wagi elektroniczne. Na poczet przyszłej kary zabezpieczono znalezione w lokalu pieniądze - ponad 100 tys. złotych. 43-letni Krzysztof M. został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Przestępstwo posiadania dużej ilości środków odurzających zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora 43-latek został aresztowany na okres 3 miesięcy.

d3v3p2q

Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci planują kolejne zatrzymania.

d3v3p2q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v3p2q
Więcej tematów