Trwa ładowanie...

Napadł na staruszkę (WIDEO)

Policja prosi o pomoc w tej sprawie

Napadł na staruszkę (WIDEO)
d19po3i
d19po3i

Do zdarzenia doszło 13 kwietnia br. około 14.00 w Warszawie, przy ulicy Piwarskiego. Sprawca napadł na 79-letnią kobietę, którą w trakcie zdarzenia pobił, a następnie okradł.

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów śledztwo w tej sprawie. W toku wykonywanych czynności zabezpieczono zapis z kamer monitoringu, na którym widoczny jest mężczyzna, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

* Policjanci poszukują mężczyzny w wieku około 30-40 lat,* 180 cm. wzrostu, o szczupłej budowie ciała, wydatnym nosie, pociągłej twarzy z wyraźnie wystającą żuchwą, ciemnych, dłuższych włosach, zaczesanych z obu stron w kierunku czoła i długich placach dłoni.
W dniu zdarzenia ubrany był w kurtkę z kapturem koloru granatowego, z wstawkami koloru jasnego, spodnie jeansowe koloru ciemnego oraz ciemne buty.

Wszystkie osoby posiadające informację na temat mężczyzny widocznego na zapisie z kamer monitoringu, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 pod numerem telefonu 22 603 11 20 lub 22 603 11 09. Informacje można przekazywać również na adres nurkiewicz@policja.waw.pl

d19po3i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19po3i
Więcej tematów