Trwa ładowanie...

Na nowym biurowcu pojawił się napis. Wyjaśniamy o co chodzi

Wielki neon zabłyśnie 140 metrów nad ziemią

Na nowym biurowcu pojawił się napis. Wyjaśniamy o co chodzi
d1zg5o7
d1zg5o7

Na 35. piętrze budowanego na rogu ul. Towarowej i Grzybowskiej biurowca pojawił się potężny napis "Kocham Warszawę". Neon, jaki zaświeci w poniedziałek 8 grudnia o godz. 16.00 jest pomysłem Fundacji Sztuka w Mieście, która wspiera inicjatywy tworzące przyjazną przestrzeń miejską i aktywizujące mieszkańców miasta.

Napis miał się pojawić w weekend, ale jak poinformowała WawaLove.pl przedstawicielka dewelopera, ekipa montażowa, mimo iż walczyła dzielnie, nie wygrała z pogodą. - Jak się domyślacie na 35. piętrze Warsaw Spire (140 metrów nad ziemią) jest nieco zimniej, bardziej wietrznie, a nawet mamy już lód. W ciągu weekendu spróbujemy pokonać zimę.

Warsaw Spire to największy zespół biur powstający obecnie w Polsce. Budynki stoją na ukos działki, tak, żeby pomiędzy nimi można było przejść z Grzybowskiej do stacji metra przy rondzie Daszyńskiego. Jak obiecuje deweloper - firma Ghelamco - teren przed wieżowcem będzie ogólnodostępny, ma powstać tu plac miejski z fontanną.

d1zg5o7

Deweloper zaproponował też nazwę dla placu. Chce, by nazywał się "Europejski". Pomysł zyskał pozytywną opinię komisji ds. nazewnictwa miejskiego oraz rady dzielnicy Wola.

Na wideo: Prezentacja 3D całego kompleksu biurowego jaki pojawi się na rogu ul. Towarowej i Grzybowskiej

d1zg5o7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zg5o7
Więcej tematów