Trwa ładowanie...

Mural na Pałacu Kultury i Nauki- zaskakujący pomysł jednego z kandydatów na prezydenta

Niezależny kandydat na prezydenta stolicy- Paweł Tanajno, chce rozwiązać, jak pisze na swoim profilu na Facebook’u „problem nie do rozwiązania”. Proponuje pokryć muralem Pałac Kultury i Nauki.

Mural na Pałacu Kultury i Nauki- zaskakujący pomysł jednego z kandydatów na prezydentaŹródło: Facebook.com, fot: Paweł Tanajno
d480km0
d480km0

Jak czytamy na facebook’owym profilu Pawła Tanajno- „Pałac Kultury dla jednych symbol sowieckiej okupacji dla innych trwały symbol urbanistyczny Warszawy. Jedni chcą go zburzyć, inni zachować. I jedni i drudzy mają rację”. Dodaje również- „Polityczne hieny żerują na tej kolizji interesów zamiast szukać rozwiązań kompromisowych”.

Uważa, że problem związany z PKiN na liście priorytetowych problemów stolicy jest o wiele dalej niż problem korków ulicznych, ale ciągle powraca w debacie publicznej. Według Tanajno, rozwiązaniem kompromisowym, miałoby być pokrycie pałacu muralem w jeden z zaproponowanych przez niego wzorów. Na zdjęciach potencjalnych murali możemy znaleźć m.in. takie hasła: „Wieżowców ci u nas dostatek ale i ten dar przyjmiemy jako wróżbę przyszłego zwycięstwa”, „Tylko Polska armia pokonała Moskwę?” oraz „Polska pokonała armię Bolszewików”.

To nie jedyny kontrowersyjny pomysł Pawła Tanajno. Pisaliśmy również wcześniej o jego pozostałych kontrowersyjnych pomysłach m.in. z rozwożeniem pizzy przez warszawskich urzędników i imprezach sylwestrowych co weekend.

d480km0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d480km0
Więcej tematów