Trwa ładowanie...

Modlin: Prawie 30 tys. pasażerów w 7 dni!

Najwięcej pasażerów lotnisko przyjęło w piątek 4 października - łącznie 5114 podróżnych podczas 36 operacji lotniczych

Modlin: Prawie 30 tys. pasażerów w 7 dni!
dcx7f0b
dcx7f0b

W ciągu 7 dni działania, Lotnisko Warszawa/Modlin obsłużyło 29 033 pasażerów i 214 operacji lotniczych. - poinformował zarząd lotniska. Najwięcej pasażerów lotnisko przyjęło w piątek 04 października. Tego dnia startowało i lądowało łącznie 5 114 podróżnych i odbyło się 36 operacji lotniczych.

Z Lotniska w Modlinie można polecieć do 26 miast europejskich: Glasgow Prestwick, Bruksela-Charleroi, Paryż-Beauvais, Eindhoven, Mediolan Bergamo, Liverpool, Sztokholm Skavsta, Budapesztu, Oslo Rygge, Londyn Stansted, Rzym Ciampino, Bolonia, Bristol, Manchester, East Midlands, Frankfurt Hahn, Dusseldorf-Weeze, Dublin, Cork, Piza, Barcelona-El Prat, Bari, Marsylia, Trapani, Chania (Kreta), Palma.**

dcx7f0b

Od kwietnia 2014 r. będzie można polecieć do Alicante oraz do Salonik – bilety już są w sprzedaży. Już 1 listopada w sprzedaży będą 2 nowe kierunki: do Gdańska oraz do Wrocławia, z możliwością wylotu od marca 2014 r.

W terminalu, w hali przylotów tuż przy strefie odbioru bagażu, uruchomiono stoisko informacyjne, przy którym pasażerowie dowiedzą się, jak dojechać do Warszawy i okolic. Można tam kupić bilety na pociąg Kolei Mazowieckich (w punkcie informacyjnym lub w nowych biletomatach) i na ModlinBusa. W tej strefie znajdują się również informacje o rekomendowanych przez lotnisko taksówkach, które oczekują na podróżujących tuż przy wyjściu z terminalu.

dcx7f0b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcx7f0b
Więcej tematów