Trwa ładowanie...

Mikołajki na sportowo w Warszawie

W weekend ciekawe zajęcia na ślizgawkach, basenach i nie tylko!

Mikołajki na sportowo w Warszawie
d261w6i
d261w6i

W mikołajkowy weekend stołeczne ośrodki sportowe przygotowały sporo atrakcji. Zabawa zacznie się już w piątkowe popołudnie, poniżej przedstawiamy miejskie propozycje.

Mikołajki na lodowiskach

„Mikołajkowe zawody na lodowisku” to propozycja aktywnego rozpoczęcia weekendu przygotowana przez OSiR Targówek. W piątek, 5 grudnia, w godz. 16.00-19.00 na ślizgawce przy ul. Łabiszyńskiej 20, na najmłodszych będzie czekał Mikołaj i jego pomocnicy. W programie imprezy znajdzie się również szereg konkurencji sportowych i rekreacyjnych, a także pokazy jazdy figurowej na lodzie. Na wszystkich będzie czekała gorąca czekolada i grochówka. Więcej informacji tutaj .

d261w6i

Z kolei Tor Łyżwiarski „Stegny” (ul. Inspektowa 1), zaprasza w niedzielę, 7 grudnia, na „Mikołajki na lodzie”. Start o godz. 15:00. Dla najmłodszych przygotowano szereg konkurencji sprawnościowych, m.in. strzały krążkiem hokejowym do bramki czy slalom po torze przeszkód. Dla wszystkich uczestników konkurencji rekreacyjnych przygotowano słodkie upominki, a podczas ślizgawki rozdawane będą cukierki. Więcej informacji tutaj .

Mikołajki na Woli

W sobotę 6 grudnia, w godzinach od 11:00-15:00 w hali sportowej „Koło”, przy ul. Obozowej 60, odbędą się „Mikołajki na Woli”. Dla najmłodszych przygotowano atrakcje sportowe, takie jak: duże i małe zjeżdżalnie, suchy basen z piłeczkami, symulator rodeo czy trampolina. Przygotowano również warsztaty artystyczne, a wśród nich ozdabianie bombek, wykonywanie świątecznych łańcuchów czy wyrabianie ozdób z masy solnej i papierowej. Na dzieci będą czekać słodkie niespodzianki oraz pamiątkowe dyplomy. Więcej informacji tutaj .

Pływalnia Nowa Fala (ul. Garbińskiego 1) na Woli zaprasza dzieci uczęszczające do szkół podstawowych na „III Mikołajkowe zawody pływackie”. Sobotnia rywalizacja rozpocznie się o godz. 10:00. Młodzi pływacy będą musieli pokonać różne dystanse stylami grzbietowym oraz dowolnym. Dla najlepszych przewidziano puchary, wszyscy startujący otrzymają natomiast pamiątkowe medale. Więcej informacji tutaj .

Coś dla starszych warszawiaków

Dla zdecydowanie starszych warszawiaków również przygotowano mikołajkowo-sportową propozycję. W sobotę 6 grudnia, o godz. 15:30 odbędzie się „Mikołajkowy Turniej Weteranów” w tenisie stołowym. Zawody, które odbywać się będą w sali sportowej Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA przy ul. Solec 71, przeznaczone są dla zawodników, bez licencji PZTS, w wieku 40-55+.

d261w6i

Otwarte zimowe mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w pływaniu

Przez cały weekend, 6-7 grudnia, na bielańskiej pływalni Centrum Rekreacyjno-Sportowego, przy ul. Lindego 20, rozgrywane będą „Otwarte zimowe mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w pływaniu”. Zawody zostały podzielone na dwa bloki. W obu częściach mistrzostw rywalizować będzie ze sobą blisko 400 pływaków. Więcej informacji tutaj .

Międzynarodowy Turniej Kokoro Cup

Bielański Klub Kyokushin Karate zaprasza w sobotę, 6 grudnia, na 8. Międzynarodowy Turniej Kokoro Cup. W hali sportowej przy ul. Staffa 3/5 wystąpią wojownicy m.in. z Japonii, Chorwacji czy Litwy. Turniej rozpocznie się o godz. 17.00. Zawodnicy będą startować w jednej, otwartej kategorii wagowej według przepisów karate kontaktowego – opracowanego przez WKO. Oprócz walk o Puchar Kokoro CUP, prowadzonych w formule open, zobaczyć będzie można m.in. pokazy karate w wykonaniu dzieci, techniki łamania przedmiotów, walki pokazowe mistrzów i występy artystyczne. Więcej informacji na temat zawodów tutaj .

d261w6i
d261w6i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d261w6i
Więcej tematów