Trwa ładowanie...

Miejsca z klimatem: Kawiarnia Relaks

Doskonała kawa wśród starych mebli i plakatów.

Miejsca z klimatem: Kawiarnia Relaks
d2djp92
d2djp92

Kawiarnia Relaks mieści się w budynku na rogu Puławskiej 48 i Jarosława Dąbrowskiego. W lokalu, w którym przedtem mieścił się sklep z zabawkami, właściciele Relaksu powiesili plakaty z kolekcji Galerii Plakatu Piotra Dąbrowskiego, ustawili różnego wyglądu i wieku krzesła, fotele i kolorowe stoliki - meble, które klimatem przypominają trochę Pewex znajdujący się w Pawilonach Nowy Świat.

Lokal jest bezpretensjonalny, a obsługa nie narzucająca się. Poprosiliśmy o dobrego dripa (8 zł), dziewczyna za ladą zapytała jedynie, czy ma być słodki czy raczej gorzki. W efekcie dostaliśmy kubek bardzo aromatycznej, mocnej lecz delikatnej kawy. Była doskonała i jak to drip - natychmiast postawiła na nogi.

W Relaksie dostaniemy również kawę z chemexu lub aeropressu. Nie musimy się obawiać, że nie wiemy co wybrać - obsługa chętnie nam pomoże. Codziennie pojawiają się świeże croissanty i ciastka. Wszystkie przekąski są wegetariańskie. Świetna jest również limoniada (8 zł) - czyli lemoniada, w której zamiast cytryn użyto limonek.

d2djp92

Kawiarnia przyciąga mieszkańców Mokotowa i nie tylko - wiele osób spotyka się tutaj, aby wspólnie popracować. Jeśli ktoś docenia doskonale przyrządzoną kawę, z pewnością powinien tu zajrzeć.

Kawiarnia Relaks
ul. Puławska 48
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 21:00
Sobota - 10:00 - 19:00

Niedziela - 10:00 - 18:00

d2djp92
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2djp92
Więcej tematów