Trwa ładowanie...

Michał zbiera pieniądze, by pomóc bezdomnym zwierzętom."Chcę, by poczuły, że ktoś się o nie martwi"

Zbiórka pieniędzy dla bezdomnych zwierząt ze "Schroniska Na Paluchu".

Michał zbiera pieniądze, by pomóc bezdomnym zwierzętom."Chcę, by poczuły, że ktoś się o nie martwi"
dtiuxyj
dtiuxyj

W schroniskach jest ich ponad 100 tysięcy. Liczba ta stale rośnie. Mowa oczywiście o bezdomnych zwierzętach, zamieszkujących przytuliska. Trudno pomóc każdemu z nich, jednak dzięki takim osobom jak Michał, zwierzakom łatwiej będzie przetrwać zimę. 22-latek stworzył internetową zbiórkę pieniędzy na zakup przedmiotów codziennego użytku oraz karmy dla psów i kotów, które pozwolą im przetrwać najtrudniejszy, zimowy okres.

- Nazywam się Michał i jestem zwykłym chłopakiem, który chce zrobić coś dobrego dla zwierząt - w tym wypadku akurat bezdomnych. Chcę, by poczuły, że ktoś się o nie martwi i o nich nie zapomina. Jestem osobą, która chce coś zmienić! - pisze 22-latek. Jego akcję, w której zaplanował zbiórkę 10 tysięcy złotych dla bezdomnych zwierząt, można wesprzeć na platformie pomagam.pl/schroniskopaluch .

Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

Michał, za zgromadzone ze zbiórki pieniądze, pragnie zakupić przedmioty codziennego użytku dla zwierzaków ze schroniska "Na Paluchu" . Jak pisze - chodzi o miski, garnki, ręczniki, koce, materace, posłania, stare polary, ciepłe swetry, bluzy i inne rzeczy którymi można dogrzewać zwierzęta podczas mroźnych dni (np. słoma do ocieplania bud).

Zebrane pieniądze posłużą także do tego, by zakupić karmę dla zwierząt zamieszkujących na co dzień warszawskie schronisko "Na Paluchu". Odpowiednio: kasze, ryże, makarony, jedzenie w puszkach dla psów i kotów oraz suchą karmę. Jak pisze Michał - kilkaset zwierząt w Warszawie cierpi z powodu bezdomności. Ogrom niezaspokojonych, podstawowych potrzeb, najczęściej przerasta możliwości tych biednych zwierząt, dlatego właśnie organizuję dla nich akcję pomocy - pomóżmy zatem Michałowi w jego akcji, tak, by każdy zwierzak ze schroniska "Na Paluchu' bezpiecznie przetrwał zimę i codziennie otrzymał dodatkowy posiłek.

Pomoc dla bezdomnych

W ubiegłym roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, Michał także organizował zbiórkę. Wówczas zbierał pieniądze dla bezdomnych osób, którym pomagał przetrwać zimę. Podczas rozdawania świątecznych paczek przy warszawskim Dworcu Centralnym, towarzyszyliśmy Michałowi z kamerą. Materiał można zobaczyć tutaj .

dtiuxyj
dtiuxyj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtiuxyj
Więcej tematów