Trwa ładowanie...

Mazowsze. Zostawiła list pożegnalny. Odnaleźli ją żywą

Niespełna 4 godziny trwały poszukiwania w lesie młodej kobiety w Rembertowie. Sytuacja przedstawiała się dramatycznie, ale zakończenie miała szczęśliwe.

Mazowsze. Zostawiła list pożegnalny. Odnaleźli ją żywąŹródło: Policja
d44anwy
d44anwy

Rodzina zawiadomiła policję o dziwnym zachowaniu 28-latki. O północy wyszła z domu, zostawiła list, w którym pożegnała się z bliskimi. Nie odbierała telefonów.

Jak poinformowała nadkomisarz Joanna Węgrzyniak ze stołecznej policji, zaniepokojona siostra zaginionej przekazała funkcjonariuszom informację, że kobieta przeżywa trudny okres w życiu. Trudno jej stanąć na nogi po śmierci narzeczonego.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania, wszystkie patrole pełniące służbę na terenie podległym oraz jednostek sąsiadujących otrzymały stosowne zadania i wytyczne. Funkcjonariusze kontrolowali miejsca, w które mogła się udać zdesperowana kobieta. Prowadzili także poszukiwania w pobliskich kompleksach leśnych.

To właśnie w lesie, po prawie czterech godzinach od zgłoszenia, patrol w składzie policjant warszawskiego oddziału prewencji i żołnierz WOT zauważyli kobietę odpowiadającą rysopisowi zaginionej. Szczęśliwie nic jej się nie stało. 28-latka została przez policję przekazana pod opiekę lekarzy, którzy zadecydują o formie dalszej pomocy psychologicznej.

d44anwy

*Zobacz wideo: * Polska firma tworzy respirator z drukarki 3D. Trwają testy prototypów

d44anwy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44anwy
Więcej tematów