Trwa ładowanie...

Majówka Teatralna na placu Szembeka

Steampunkowy spektakl "Poza czasem" przedstawi Teatr Akt. Wstęp wolny!

Majówka Teatralna na placu Szembeka
dhatq71
dhatq71

Po raz kolejny Teatr Akt zaprasza na Majówkę Teatralną, która tradycyjnie odbędzie się na Pradze Południe. W jej ramach na placu Szembeka bezpłatny spektakl "Poza czasem".Spektakl odbędzie się w sobotę, 2 maja, o godzinie 20:00.

"Poza czasem" to metafora podróży w czasie i przestrzeni, która prowadzi w głąb własnej wyobraźni. - Podejmujemy ją nieświadomie każdego dnia, poszukując wartości i dociekając sensu istnienia. Podróżując doświadczamy, poznajemy, pokonujemy słabości, a potem nigdy nie pozostajemy już tacy sami. Zderzają się tu nowe doświadczenia z refleksją nad przemijaniem. Wędrówka poza czasem to chwila, w której możemy się zatrzymać i dostrzec drugiego człowieka obok nas - mówią twórcy spektaklu, który swoją premierę miał w 2014 roku.

Fantazyjna opowieść utrzymana jest w malowniczej stylistyce steampunk, łączącej styl retro z fantastyką naukową. Teatr ruchu, pantomima, taniec i elementy nowego cyrku w połączeniu z muzyką graną na żywo składają się na ekspresyjne widowisko.
Spektakl prezentowany w ramach Majówki teatralnej współfinansowanej przez m.st Warszawa Dzielnicę Praga-Południe.

Reżyseria – Agnieszka Musiałowicz i zespół
Scenografia – Tomasz Musiałowicz, Hektor Werios
Muzyka – Godzzilla Team / Grzegorz Szyma i Dominik Strycharski
Światła - Adam Sztorc

dhatq71

Występują: Marta Suzin, Karolina Banaszek, Agnieszka Musiałowicz, Marek Kowalski, Tomasz Musiałowicz, Krzysztof Skarżyński, Julian Waglewski

dhatq71
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhatq71
Więcej tematów