Trwa ładowanie...

Lotnisko w Modlinie zyska nową restaurację z tarasem

Pasażerowie oczekujący na samolot będą mogli w komfortowych warunkach skorzystać z oferty gastronomicznej

Lotnisko w Modlinie zyska nową restaurację z tarasem
d1hjdlu
d1hjdlu

Port Lotniczy w Modlinie rozwija się niezwykle dynamicznie, stąd nieustanna potrzeba dostosowywania infrastruktury do rosnącego zainteresowania pasażerów. Z myślą o nich, już jesienią tego roku pojawi się nowa restauracja z funkcjonalnym tarasem, natomiast najmłodsi dodatkowo zyskają plac zabaw. Będzie to obiekt całoroczny.

Naszym priorytetem jest komfort wszystkich pasażerów, dlatego każdego dnia wsłuchujemy się w ich oczekiwania i wdrażamy pomysły, które podnoszą poziom ich obsługi oraz sprawiają, że jesteśmy miejscem lubianym, do którego chętnie się wraca. W tym roku zdecydowaliśmy się na udostępnienie kolejnej, jeszcze większej i wygodniejszej powierzchni pod gastronomię. Nowy, całoroczny, 2-poziomowy obiekt o powierzchni 300 m2 swoim stylem architektonicznym będzie nawiązywał do terminala pasażerskiego - mówi Piotr Okienczyc, Prezes Portu .

Port Lotniczy w Modlinie został uruchomiony w lipcu 2012 r. Pod względem ruchu pasażerskiego jest to czwarte największe lotnisko w Polsce. W zeszłym roku przed terminalem, uruchomiono już sezonowy ogródek gastronomiczny. W związku z tym, że cieszy się on dużą popularnością postanowiono poszerzyć ten segment oferty.

d1hjdlu
d1hjdlu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hjdlu
Więcej tematów