Trwa ładowanie...

Kwiat paproci "wyrośnie" na Krakowskim Przedmieściu

Będzie można go zobaczyć już w sobotę - i wziąć udział w zabawie z nagrodami!

Kwiat paproci "wyrośnie" na Krakowskim Przedmieściu
d22lwy8
d22lwy8

Na Trakcie Królewskim, u zbiegu ulic Krakowskie Przedmieście i ulicy Karowej, w sobotę 14 czerwca wyrośnie instalacja tegorocznego symbolu Wianków nad Wisłą, czyli kwiatu paproci. Taką niespodziankę, będącą zapowiedzią Wianków nad Wisłą, przygotowała Stołeczna Estrada.

Instalacja kwiatu paproci jest zachętą do zabawy i zwiastunem zbliżającego się święta Wianki nad Wisłą, którego tegoroczne hasło brzmi Pobudka! Lato! Od 14 do 20 czerwca wszyscy, którzy zdecydują się znaleźć paprotną instalację będą mogli wygrać możliwość przepłynięcia się tradycyjnymi łodziami reaktywowanymi przez Fundacje „Szerokie Wody”. Odbiór i realizacja nagrody odbędzie się 21 czerwca podczas Wianków nad Wisłą.****

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy odwiedzić warszawską paprotkę i zrobić sobie z nią zdjęcie lub nakręcić film. Następnie zarejestrowany materiał należy upublicznić na facebooku lub instagramie i oznaczenie specjalnym hashtagiem #wawawianki.

Organizatorzy akcji od poniedziałku 16 czerwca będą codziennie wybierać najśmieszniejsze lub najbardziej urokliwe spotkanie z kwiatem paproci. Szczegóły konkursu na stronie www.wawawianki.pl (dostępnej od 14 czerwca).

d22lwy8

Natomiast w sobotę 21 czerwca kwiat paproci przemieści się na Podzamcze i stanie się punktem spotkań dla uczestników imprezy Wianki nad Wisłą .

d22lwy8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22lwy8
Więcej tematów