Trwa ładowanie...

Kradł laptopy, papierosy, słodycze i pieniądze. Został zatrzymany przez policję

34-latek w chwili zatrzymania posiadał m.in. dwa łomy, dwa laptopy, papierosy, słodycze oraz pieniądze w kwocie 870 złotych.

Kradł laptopy, papierosy, słodycze i pieniądze. Został zatrzymany przez policję
d2cn0zy
d2cn0zy

Otwoccy kryminalni zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie ośmiu przestępstw przeciwko mieniu. Mieszkaniec Otwocka usłyszał już zarzuty.

Kryminalni z otwockiej komendy od dawna zajmowali się sprawami włamań do których dochodziło na terenie powiatu. W wyniku prowadzonej pracy operacyjnej, wytypowali mężczyznę, podejrzewanego o dokonywanie tego typu przestępstw. 34-latek w chwili zatrzymania posiadał m.in. dwa łomy, dwa laptopy, papierosy, słodycze oraz pieniądze w kwocie 870 złotych. Jeden z laptopów okazał się poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Pieniądze zabezpieczono na poczet przyszłych roszczeń.

Dochodzeniowcy skrupulatnie zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Otwocka 8 zarzutów: kradzieży, rozboju, czterech zarzutów kradzieży z włamaniem oraz dwóch usiłowań kradzieży z włamaniem. Sąd zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu: najbliższe trzy miesiące 34-latek spędzi w jednym z warszawskich aresztów.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Za rozbój kodeks karny przewiduje 12 lat pozbawienia wolności.

d2cn0zy

Przeczytajcie również:

d2cn0zy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cn0zy
Więcej tematów