Trwa ładowanie...

Konkurs "Dysonanse i kłótnie warszawskie"`

Łap za aparat fotograficzny i weź udział w zabawie. Prace można przesyłać do końca wakacji

Konkurs "Dysonanse i kłótnie warszawskie"`
d1kw9vd
d1kw9vd

Weźcie do rąk aparaty, telefony komórkowe, tablety i łapcie chwile! Zainspirujcie się Warszawą, jej mieszkańcami, architekturą, wydarzeniami, pokażcie miasto swoimi własnymi oczami i wygrajcie fajne nagrody.

W tym konkursie każdy uczestnik może zgłosić od 1 do 7 zdjęć (forma reportażu). Swoje prace można przesyłać do 31 sierpnia 2014 roku.

Pierwszą nagrodą w tym konkursie jest wyjazd do Londynu. 20 nagrodzonych prac będzie pokazanych również w brytyjskiej stolicy! Prace zostaną wystawione na jesieni w jednym z pop up shop`ów. Dodatkową nagrodą będzie publikacja 20 zdjęć w londyńskiej prasie.

d1kw9vd

"Fotografie na jakie czekamy w ramach konkursu to coś więcej niż foty strzelone, ot tak sobie. Poszukujemy zdjęć prezentujących swoistą „kłótnię w kadrze”. Temat ma zmusić uczestników do refleksji nad przeszłą oraz obecną Warszawą. Zadanie zawiera w sobie umiejętność dostrzegania dysonansów poznawczych, charakterologicznych, architektonicznych czy tematycznych".

Prace zwycięskie oraz wyróżnione wybrane przez Jury (pod wodzą wybitnego fotografa Tomasza Sikory)
obecne będą w warszawskiej przestrzeni publicznej przez 365 dni dzięki uprzejmości Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, Teatru Druga Strefa , Kinoteki, jak i Baru Prasowego. Również na stronie internetowej Portalu Warszawskiego prezentowane będzie 100 najlepszych zdjęć, które przeszły preselekcje.

Więcej: portalwarszawski.com.pl. Powodzenia!

d1kw9vd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kw9vd
Więcej tematów