Trwa ładowanie...

Kolejny "Bookcrossing" w Kordegardzie!

Darmowe książki czekają na nowych czytelników!

Kolejny "Bookcrossing" w Kordegardzie!
d2aik7t
d2aik7t

W najbliższą sobotę, 25 stycznia w godzinach 16.00 - 18.00 Galeria Kordegarda zaprasza na kolejną Wymienialnię Książek. Zasady jej funkcjonowania są proste: wystarczy przynieść z domu wybraną książkę z dedykacją dla kolejnego czytelnika i wymienić ją na inną. Według pomysłodawców, taki sposób wymieniania nada kolejne życie książce i oda jej osobistego charakteru.

Wybór książek jest całkiem spory - od klasyków literatury, książek historycznych i poezji poprzez romanse i poradniki, encyklopedie, podręczniki, po literaturę dziecięcą i młodzieżową. Książki polskie i zagraniczne, wydania nowe, PRL-owskie i przedwojenne - każdy znajdzie coś interesującego. W tym miesiącu czekają na wymianę m.in. książki: S.Lema, F. Kafki, A. Saint-Exuper’ego, D. Steel.

- Wymieniając książki, dajemy im nowe życie. Dzięki naszej akcji te z nich, które nie przypadły nam do gustu, nie umrą zapomniane i zakurzone, gdzieś na najwyższej półce domowej biblioteczki, ale trafią w nowe ręce, dając radość i realizując swoje przeznaczenie. - zachęcają organizatorzy.

* W Warszawie jest wiele miejsc , w których można "zgarnąć" książkę.* Bookcrossing działa już w środkach komunikacji miejskiej, na dworcach , w pubach i kawiarniach. Wymienialnia Książek jest są częścią programu KULTURA NA WYNOS galerii Kordegarda. To cykl działań, które promują wolną kulturę i aktywność artystyczną poza galeryjnymi murami.

d2aik7t

Udział w imprezie jest bezpłatny. Galeria Kordegarda mieści się przy Krakowskim Przedmieściu 15/17.

*Przeczytajcie też: I Zimowa Stacjonarna Wyprzedaż Garażowa na Saskiej Kepie *

d2aik7t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2aik7t
Więcej tematów