Trwa ładowanie...

Kolejne zmiany na Trasie Armii Krajowej

Pierwsze zmiany od 29 stycznia

Kolejne zmiany na Trasie Armii Krajowej
d39xc5w
d39xc5w

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad od wielu miesięcy przebudowuje Trasę AK do parametrów drogi ekspresowej S8. Prace budowlane trwają na całym odcinku drogi – od ul. Modlińskiej do Powązkowskiej.

Samochody jeżdżą w obydwu kierunkach wyremontowaną już północną nitką trasy a ekipy budowlane weszły na część południową.

Przed nami kolejne etapy prac i kolejne zmiany w ruchu drogowym:

Od czwartku, 29 stycznia od ok. godz. 10:00 zwężona o jeden pas ruchu będzie północna jezdnia zbiorczo-rozprowadzająca Trasy Armii Krajowej przed skrzyżowaniem z ul. W. Broniewskiego. Na długości ok. 30 m wyłączony z ruchu będzie lewy pas jezdni pomiędzy zjazdem z jezdni głównej, a skrzyżowaniem z ul. W. Broniewskiego. Utrudnienia związane są z pracami przy nasypie wiaduktu i potrwają do 8 lutego.

d39xc5w

W weekend, od soboty, 31 stycznia od godz. 6:00 do niedzieli, 1 lutego do godz. 22:00 zwężona o jeden pas ruchu będzie wschodnia jezdnia ul. Modlińskiej na odcinku od Trasy Toruńskiej do ul. Elektronowej. Na długości ok. 20 m wyłączony z ruchu będzie prawy pas jezdni prowadzącej w kierunku Tarchomina.

Utrudnienia związane są z wymianą masztów oświetlenia i zostaną powtórzone w kolejne dwa weekendy, tj. 7-8 lutego i 14-15 lutego.

Od poniedziałku, 2 lutego od ok. godz. 10:00 zwężona będzie północna jezdnia zbiorczo-rozprowadzająca Trasy Armii Krajowej pomiędzy ul. W. Broniewskiego a ul. gen. S. Maczka. Wyłączony z ruchu zostanie lewy pas jezdni na dojeździe od ul. W. Broniewskiego do ul. gen S. Maczka – do wysokości wjazdu na główną jezdnię trasy. Utrudnienia potrwają do 16 lutego do godzin wieczornych.

d39xc5w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39xc5w
Więcej tematów