Trwa ładowanie...

Kolejna edycja Święta Kontenerów już dziś!

Święto kontenerów 2, czyli rezydenci Miasta Cypel znów przejmują stery!

Kolejna edycja Święta Kontenerów już dziś!
d3augkk
d3augkk

Dla poszukiwaczy przygód - rejsy po Wiśle, dla cierpliwych - gry planszowe i nauka origami, dla rozbrykanych - turnieje sportowe, a dla ciekawskich - warsztaty kawowe. Już 4 sierpnia zapraszamy na kolejne Święto Kontenerów w Mieście Cypel!

PROGRAM:
►Gry z Ludoteką Roszady: 14-20
►Warsztaty origami: 14:30-17:30
►Pływanie po Wiśle: 14-do zmroku
►Strzelnica w Wihajstrze: 16-21
►Cypel Open: 14-do zmroku
►Warsztaty kawowe: 16 oraz 18
►Warsztaty muffinowe Wszystko Płynie i Filtrów: 14
►DJ sety z kontenerów: 14-21
►DJ Spike: 21-do świtu

Wodniacy z Wszystko Płynie będą całe popołudnie czekali na nadbrzeżu, by zabrać odważnych na krótkie rejsy po Wiśle. Tradycyjne drewniane pychówki wyposażyli w silniki, więc łatwo będzie płynąć nie tylko z prądem, ale i wrócić na brzeg. Do tego warsztaty artystyczne dla dzieciaków i - wspólnie z Filtrami - mini-fabryka muffinów!

Duet kreatywny Bet&Braun tym razem zaprasza do chwili skupienia nad japońską sztuką składania papieru - origami. Warsztaty poprowadzi Agnieszka Doniec. Na zaproszenie B&B na Cyplu pojawi się też ekipa z Ludoteki Roszady, która poprowadz grę w planszówki, m.in. Dobble, Pędzące Żółwie, Qwirkle, Carcassonne, Marrakech i Jungle Speer. Dla dzieciaków i dorosłych!

d3augkk

Wihajster stawia na klimaty z Mid-Westu: będzie strzelnica ze scenografią rodem z wesołego miasteczka zagubionego gdzieś na amerykańskiej prowincji. Wiatrówki i prawdziwy śrut, balony i kowbojskie kapelusze. Weźcie swoje kolty!

Filtry zapraszają na warsztaty kawowe. Po szybkim kursie alter-metod kawowych uczestnicy wyjdą pełni kofeiny i nowej wiedzy jak zrobić świetną kawę bez drogiego i skomplikowanego ekspresu. Będziemy również czestować kawą, która "parzyła się" w
lodówce!

Wspólnym przedsięwzięciem Wihajstra i Wszystko Płynie będzie Cypel Open. Bez kwalifikacji olimpijskich i testów antydopingowych można będzie zagrać debelka w kometkę, partię mini-golfa czy zawsze emocjonujące piłkarzyki.

Wieczorem do tańca, bujańca i rozrabiańca zagra DJ Spike z ekipy Break Da Funk. Będzie energetycznie, brejkowo, skreczowo i funkowo - Spike to prawdziwy muzyczny świr!
Wcześniej swoje sety autorskie zaprezentują kontenery - zapowiada się ciekawy przegląd gatunków, mód i nurtów muzycznych.

d3augkk

To wszystko już 4 sierpnia w Mieście Cypel, ul. Zaruskiego 6.

WSTĘP WOLNY!

d3augkk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3augkk
Więcej tematów