Trwa ładowanie...

Kolejna antyimigrancka manifestacja w Warszawie

Organizatorem zgromadzenia jest Młodzież Wszechpolska.

Kolejna antyimigrancka manifestacja w Warszawie
d3q1iry
d3q1iry

Kilkaset tysięcy osób ma wyjść na ulice w całej Polsce w proteście przeciwko przyjmowaniu imigrantów do kraju. Organizatorem manifestacji jest Młodzież Wszechpolska. Protest zaplanowany jest na 26 września na godz. 16.00.

Ulicami Warszawy ma przejść, jak zapowiadają organizatorzy, największa tego typu manifestacja przeciwko imigrantom. - W tym samym czasie protest będzie się odbywał w 10 miastach na Mazowszu, dlatego nie jesteśmy w stanie określić liczby uczestników, którzy zechcą dołączyć do naszego marszu - powiedział WawaLove.pl Łukasz Walczak, rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej.

Będą zamieszki?

Jak zapewniają organizatorzy, manifestacja będzie miała charakter pokojowy. - Mamy nadzieję, że marsz uda się przeprowadzić spokojnie. Zamieszki podczas ostatnich manifestacji były spowodowane prowokacjami - tłumaczy Walczak. Protest ma rozpocząć się w najbliższą sobotę o godz. 16.00 na placu Zamkowym. "To będzie większa akcja, niż protesty Anty-ACTA z 2012 roku!" - reklamują marsz organizatorzy.

Jednak faktyczny charakter manifestacji zapowiadają komentarze internautów, deklarujących swoje uczestnictwo w sobotnim marszu. Oto jeden z nich:

Przy Zamku Królewskim zawiśnie też telebim. - Pokażemy zamieszki imigranckie z Francji. Warszawiacy powinni zobaczyć, jak to wygląda - mówi Walczak.

d3q1iry

Mieszkańcy przede wszystkim muszą przygotować się na kolejne utrudnienia w ruchu, które manifestacja może spowodować.

d3q1iry
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q1iry
Więcej tematów