Trwa ładowanie...
walki
27-11-2017 10:02

KOKORO CUP. Nie tylko dla fanów karate

Już 2 grudnia, w Hali Sportowej przy ulicy Staffa 3/5

KOKORO CUP. Nie tylko dla fanów karate
d16pgj1
d16pgj1

Kokoro Cup to święto Karate Kontaktowego. Widzowie będą mieli unikalną szansę na podziwianie walk wybranych najlepszych zawodników z całego świata.

Walki odbędą się w jednej otwartej kategorii wagowej w konwencji full contact (pełen kontakt). Podczas tej edycji swoje umiejętności zaprezentują m. in. Japończycy Kosei Ochai (Mistrz Japonii z 2014) Ozora Kuriyama, Szwedzi Simon Palsson, Rasmus Bergstrom( Mistrz Europy w kat 70 kg) oraz obecny Mistrz Europy, zwycięzca zeszłorocznego Kokoro Maciej Mazur, oraz medaliści ME, MP: Marek Odzeniak, Mateusz Kaptur, Tomasz Bodzioch.

Gala Kokoro tak samo jak w Karate to nie tylko walki. Pomiędzy walkami, swoje umiejętności zaprezentują dzieci, które na co dzień trenują w różnych mazowieckich klubach.

Dodatkowo podczas uroczystości kilku Senseiom zostaną wręczone wyższe stopnie mistrzowskie, czyli to co potocznie nazywamy czarnymi pasami, lecz tym razem nie będą to u201ezwykłeu201d czarne pasy a kolejne ich stopnie, na które w każdym przypadku przypadły lata ciężkiego, regularnego treningu oraz egzamin przed międzynarodową komisją.

d16pgj1

Organizatorem i pomysłodawcą Gali Kokoro jest Shihan Mariusz Mazur

Wiele lat temu wpadłem na pomysł udowodnienia wszystkim, że pozom Karate Kontaktowego w Polsce jest na najwyższym światowym poziomie i, że bez cienia wstydu możemy rywalizować z najlepszymi u2013 zapewnia Mariusz Mazur.

Gala KOKORO CUP odbędzie się 2 grudnia, w Hali Sportowej przy ulicy Staffa 3/5 w Warszawa-Bielany, rozpoczęcie przewidziane jest na godzinę 17:00.

Z racji ograniczonej ilości miejsc parkingowych polecamy korzystanie z komunikacji miejskiej. Hala znajduje się w pobliżu stacji Metra Słodowiec oraz przystanków autobusowych i tramwajowych.

d16pgj1

Materiał partnera

d16pgj1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16pgj1
Więcej tematów