Trwa ładowanie...
madonna
02-08-2012 12:14

Już po koncercie Madonny!

Prowokujących gestów nie było...

Już po koncercie Madonny!
d4hwqx9
d4hwqx9

Wczoraj na Stadionie Narodowym odbył się szeroko komentowany koncert Madonny. Piosenkarka pojawiła się na scenie z prawie godzinnym opóźnieniem. Show rozpoczęła od jednego z singli z płyty „MDNA”, „Girl Gone Wild”.

Oprócz przebojów z ostatniego krążka podczas wczorajszego koncertu można było usłyszeć takie hity jak „Vogue”, „Justify My Love”, „Like a Virgin” czy „Express Yourself”. Kto, jak kto, ale Madonna ma w swoim repertuarze ogromną ilość przebojów i nie da się niestety przypomnieć wszystkich podczas jednego występu.

Koncerty Madonny to jednak nie tylko muzyka. Na scenie można było zobaczyć zaskakującą scenografię, niezwykłe efekty świetlne, a także cały wachlarz stylizacji, które piosenkarka zmieniała bardzo często.

d4hwqx9

Polska publiczność chętnie okazywała Madonnie swoją atencję i machała w jej kierunku serduszkami, za co artystka serdecznie podziękowała. Wspominała, że w zeszłym roku, kiedy grała w Polsce w dniu swoich urodzin spotkał ją podobny gest i bardzo go docenia.

Daniel, który był na wczorajszym koncercie, jest zachwycony: „To był nie tyle koncert, co wielkie widowisko na światowym poziomie. W występach polskich artystów często brakuje elementów show, co bardzo je zubaża.”

d4hwqx9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hwqx9
Więcej tematów