Trwa ładowanie...

"Jak mnie sprzedasz to dostaniesz kosę w plecy”

Pobił i okradł bez powodu. Do tego groził śmiercią!

"Jak mnie sprzedasz to dostaniesz kosę w plecy”
d4h2c4t
d4h2c4t

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek rano na klatce schodowej jednej z kamienic w samym Centrum. Do stojącego tam 31-latka podszedł Piotr Sz. i bez jakiegokolwiek powodu uderzył go pięścią w twarz. 34-latek zażądał od swojej ofiary wydania telefonu komórkowego i pieniędzy, po czym nie czekając na reakcję kolejny raz uderzył pokrzywdzonego grożąc, że jak się nie pospieszy to "skończy się to dla niego jeszcze gorzej".

Zakrwawiony 31-latek oddał napastnikowi telefon oraz 60 złotych. Piotr Sz. opuszczając w pośpiechu budynek zagroził jeszcze swojej ofierze mówiąc „A jak mnie sprzedasz to dostaniesz kosę w plecy”.

Ofiara nie przestraszyła się gróźb i zawiadomiła policję . Sprawą zajęli policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego. Funkcjonariusze już następnego dnia po zdarzeniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa.

Piotr Sz. jest doskonale znany miejscowym stróżom prawa. Był już wielokrotnie notowany za różne przestępstwa. Usłyszał już zarzut.
Kodeks karny przewiduje za takie przestępstwo do 12 lat pozbawienia wolności.

d4h2c4t
d4h2c4t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h2c4t
Więcej tematów