Trwa ładowanie...

Hyde Park na Mariensztacie

W najbliższą niedzielę na Rynku Mariensztackim każdy - komu starczy odwagi - będzie mógł głośno powiedzieć, co mu leży na sercu. Jest tylko jeden warunek: należy mówić o bezpieczeństwie na drodze

Hyde Park na Mariensztacie
d3xel5z
d3xel5z

30 czerwca, w niedzielę o godz. 12.00 na mariensztackim rynku odbędzie się impreza Bazar Bezpieczeństwa. Oprócz rodzinnego pikniku, jaki tam się odbędzie, na dwie godziny Rynek zamieni się w prawdziwy Hyde Park. Każdy - komu starczy odwagi - będzie mógł głośno powiedzieć, co mu leży na sercu. Jest tylko jeden warunek: należy mówić o bezpieczeństwie na drodze. Wszystkie opinie będą wysłuchane przez przedstawicieli instytucji państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Na imprezie pojawią się reprezentanci Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, policji, służb ratowniczych oraz zarządcy dróg.

W wydarzeniu wezmą też udział środowiska zajmujące się pomocą poszkodowanym w wypadkach drogowych. Będzie poruszana m.in kwestie "jak i dlaczego należy pomagać takim osobom".

Głosy uczestników mariensztackiego Hyde Parku zostaną zapisane na trzech wielkich białych tablicach bezpieczeństwa zbudowanych specjalnie na ten czas. Wspólne wnioski, do jakich dojdą uczestnicy tego eventu zostaną zamieszczone w liście otwartym do władz najwyższego szczebla i środowisk decyzyjnych zajmujących się bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

d3xel5z

Oprócz Hyde Parku, na Mariensztacie odbędzie się duża i fajna impreza: Będzie działał pluszakowy szpital, w którym dzieci przekonają się, że i one mogą ratować ofiary wypadków. Będą występy kabaretów, mimowie, stoiska z jedzeniem i konkursy z nagrodami.

Bazar Bezpieczeństwa
Niedziela, 30 czerwca,
Mariensztat
Godz. 12.00-17.00 (Hyde Park Bezpieczeństwa 12:00 - 14:00).

d3xel5z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xel5z
Więcej tematów