Trwa ładowanie...

Dzień Dziecka w Hockach Klockach nad Wisłą

Potańcówka dla maluchów z kolektywem Warsaw City Rockers oraz zajęcia futbolu amerykańskiego dla dzieci z drużyną Warsaw Dukes

Dzień Dziecka w Hockach Klockach nad Wisłą
d3v7ry8
d3v7ry8

W najbliższą niedzielę nadwiślańskie Hocki Klocki zapraszają na sportowo-muzyczny Dzień Dziecka. Klub szykuje specjalne atrakcje dla najmłodszych, w programie potańcówka dla maluchów z kolektywem Warsaw City Rockers oraz zajęcia futbolu amerykańskiego dla dzieci z drużyną Warsaw Dukes. Wstęp wolny.

Warsaw Dukes to najmłodsza warszawska drużyna futbolu amerykańskiego. W 2014 roku drużyna zawarła porozumienie z Polskim Związkiem Futbolu Amerykańskiego o udziale w rozgrywkach w nadchodzącym sezonie na poziomie PLFA II. Ekipa Warsaw Dukes prowadzi również program promocji futbolu flagowego w szkołach gimnazjalnych, promując aktywny i zdrowy styl życia wśród młodzieży oraz organizując międzyszkolny turniej futbolu flagowego o puchar Warsaw Dukes. Zajęcia prowadzą certyfikowani przez PZFA trenerzy i zawodnicy, mający także dodatkowe przygotowanie oraz predyspozycje do pracy z dziećmi.

Podczas Dnia Dziecka w Hockach Warsaw Dukes zapraszają na zajęcia ruchowe dla dzieci, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do flagówki i piłek, także tych juniorskich, czyli mniejszych i lżejszych. Będą konkursy z nagrodami, a także możliwość przymierzenia i sfotografowania się w stroju i kasku zawodnika futbolowego. Początek o godzinie 14:00.

Oprócz zajęć sportowych Hocki Klocki zadbają także o edukację muzyczną najmłodszych. O 12:00 rozpocznie się Muzyczne Abecadło, czyli potańcówka dla dzieci z dobrą muzyką i wśród baniek mydlanych.

d3v7ry8

Za repertuar odpowiedzialny będzie Łukasz Kasperek – założyciel koletywu Djskiego Warsaw City Rockers i tata 2,5-letniej Anielki. Swoją djską karierę traktuje jako misję oświatową, teraz poza parkietami stołecznych klubów może się wyżyć w pewnym magazynie parentingowym, gdzie prowadzi stała rubrykę „Muzyczne Abecadło“. Podpowiada nieuświadomionym muzycznie rodzicom, jak skompletować domową płytotekę. Klucz selekcji jest prosty – pozycje klasyczne dla muzyki popularnej, takie które spodobają się dzieciom i takie, które wypada posiadać. Wierzy, że dzieci maja dobry gust muzyczny, to rodzice wszystko psują faszerując je popeliną udającą muzykę dla dzieci lub przenosząc na nie swoje własne złe życiowe wybory. Z własnego doświadczenia wie, że nadchodzi ten moment, kiedy dziecko powie: *Tata, nie chcę Elmo. Puść Ramones!* Trzeba tylko być cierpliwym i do niczego nie zmuszać.

Oprócz tego Hocki Klocki szykują specjalne barowe menu dla dzieci oraz kącik zabaw na swojej plaży.

Dzień Dziecka w Hockach Klockach nad Wisłą:
12:00-15:00 – Muzyczne Abecadło z Warsaw City Rockers
14:00-17:00 – Futbol Amerykański dla dzieci z drużyną Warsaw Dukes

Bulwar Flotylli Wiślanej, Wioślarska 6 (na wysokości ulicy Ludnej)

WSTĘP WOLNY

d3v7ry8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v7ry8
Więcej tematów