Trwa ładowanie...

"Dość hałasu na Narodowym!". Saska Kępa zgłasza sprawę na policję

Tymczasem w ten piątek na stadionie Metallica, Alice in Chains i inne gwiazdy metalu...

"Dość hałasu na Narodowym!". Saska Kępa zgłasza sprawę na policję
d4e5st8
d4e5st8

Ponad 2 tysiące osób podpisało się pod protestem przeciwko "uciążliwemu i długotrwałemu zakłócaniu spokoju" przez organizatorów czerwcowego Orange Warsaw Festiwal - informuje TVN Warszawa. Mieszkańcy Saskiej Kępy skierowali swój protest do stołecznego ratusza, wydziału środowiska oraz na policję.

Trzęsły się ściany, lampy na suficie, ubrania na wieszakach w szafach, „chodziły” donice na parapetach oraz meble. U jednej z mieszkanek znacznie pogłębiły się pęknięcia w ścianach - piszą sąsiedzi Stadionu Narodowego.

Mieszkańców nie przekonały oficjalne przeprosiny . * Drodzy mieszkańcy Saskiej Kępy, Pragi, Warszawy. Wszyscy sąsiedzi Stadionu Narodowego! Trzeba wiedzieć, kiedy należy powiedzieć: przepraszamy. To jest właśnie ten moment, w którym mówimy Wam: przepraszamy!* - czytaliśmy na stronach Narodowego po Orange Warsaw Festival.

d4e5st8

Nic jednak wydaje się w tym względzie nie zmieniać. W ten piątek wystąpi tam Metallica, Alice in Chains i inne gwiazdy metalu... Stadion * Narodowy jest i będzie miejscem najważniejszych i największych imprez. Również tych rozrywkowych, muzycznych, podczas których jest głośno.* Ale także wielu, wielu innych, o zupełnie innym charakterze. Dzięki temu Stadion żyje, dzięki temu jest miejscem otwartym, dzięki temu nie dopłacacie do niego ani złotówki, dzięki temu jest jedną z najważniejszych wizytówek Warszawy i Polski w Europie - mówi operator stadionu.

d4e5st8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e5st8
Więcej tematów