Trwa ładowanie...

Danuta Szaflarska nie wraca na razie na scenę. "Jak się nie uda w tym sezonie, to przesuniemy spektakl"

W programie Festiwalu "Warszawa Singera", jaki opublikowaliśmy w czwartek, znajduje się zapowiedź jej występu. Czy do niego dojdzie?

Danuta Szaflarska nie wraca na razie na scenę. "Jak się nie uda w tym sezonie, to przesuniemy spektakl"
d4cqwek
d4cqwek

Pod znakiem zapytania stoją występy znanej aktorki Danuty Szaflarskiej na deskach teatru. O jej powrocie do pracy na razie nie ma mowy. Aktorce nie pozwala na to zdrowie - informuje dzisiejszy Fakt.

Pod koniec ubiegłego roku Danuta Szaflarska uległa poważnemu wypadkowi, po którym trafiła do szpitala. Aktorka, która w lutym skończyła 101 lat , od tamtej pory przebywa pod opieką lekarzy. Jak informują media, jedna z najbardziej ulubionych aktorek warszawskich w wypadku złamała biodro,w związku z czym musiała przejść operację. W marcu miała zostać wypisana ze szpitala.

Komplikacje związane z rehabilitacją powodują, że na razie nie wiadomo, kiedy Szaflarska wróci na scenę. Premierę spektaklu z jej udziałem "Sklep przy głównej ulicy" przekładano już dwukrotnie - najpierw na wiosnę, potem na koniec czerwca. W programie Festiwalu "Warszawa Singera", jaki opublikowaliśmy w czwartek , znajduje się zapowiedź jej występu. Czy do niego dojdzie?

- Na razie to też jeszcze nic pewnego. Jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie odbędzie się premiera - wyjaśnia Faktowi Joanna Kawińska z Teatru Żydowskiego w Warszawie. - Czekamy na panią Danutę. Wraca do zdrowia, czuje się już dobrze i wychodzi na prostą. Ale nie wiem, czy jest w stanie stanąć na scenie i zagrać. Jak się nie uda w tym sezonie, to przesuniemy spektakl na jesień - dodaje.

d4cqwek
d4cqwek
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cqwek
Więcej tematów