Trwa ładowanie...

Co wiesz o Pradze Południe?

Ruszył konkurs wiedzy na temat tej warszawskiej dzielnicy.

Co wiesz o Pradze Południe?
d4a9qz8
d4a9qz8

Chcecie sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości historii i topografii Pragi-Południe? A może poznać biografię wybitnych przedstawicieli kultury, nauki i sportu związanych właśnie z tą częścią Warszawy oraz pochwalić się swoją wiedzą na temat zabytków? Polecamy konkurs wiedzy o Pradze-Południe !

Do udziału w zabawie zapraszani są uczniowie szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy konkursu będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu znajomości historii osiedli, biografii przedstawicieli osób, które przyczyniły się do rozwoju i rozsławienia dzielnicy, miejsc pamięci, zabytków, parków , skwerów oraz patronów ulic .

Konkurs jest realizowany pod patronatem Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego oraz Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Tomasza Kucharskiego.

d4a9qz8

Urząd Dzielnicy Praga-Południe zaprasza szkoły ponadpodstawowe do przeprowadzenie eliminacji wewnątrzszkolnych i zgłoszenia uczniów do Wydziału Oświaty i Wychowania w Dzielnicy Praga-Południe; e-mail: wpobocha@pragapld.waw.pl

d4a9qz8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a9qz8
Więcej tematów