Trwa ładowanie...

Central Perk Warszawa jak w "Przyjaciołach". Będzie słynna, pomarańczowa kanapa

Warszawska wersja nie będzie wierną kopią Central Perk, ale znajdzie się w niej kilka charakterystycznych elementów.

Central Perk Warszawa jak w "Przyjaciołach". Będzie słynna, pomarańczowa kanapa
d9xk8ep
d9xk8ep

Projekt warszawskiej wersji kultowej kawiarni Central Perk z serialu "Przyjaciele" jest już na finiszu. Zakończyły się poszukiwania lokalu, który ostatecznie został wybrany na Muranowie, ale pomysłodawczyni i główna autorka projektu Monika Adamiak nie chce jeszcze zdradzić dokładnego adresu. Lokal ma być czynny na początku czerwca.

Kultowa, pomarańczowa kanapa, kawa, słodkości i "coś na ząb" - czyli to wszystko, co każdy fan "Przyjaciół" oczekuje od tej kawiarni, znajdzie się w menu. W tej chwili w Warsaw Perk - bo taką ma nosić nazwę - trwają prace remontowe. Wystrój projektowany jest przez architekta wnętrz i ma być nawiązaniem do lat 90. Warszawska wersja nie będzie wierną kopią Central Perk, ale znajdzie się w niej kilka charakterystycznych elementów.

Monika Adamiak zapowiada, że chciałaby zawrzeć w wystroju lokalu także kilka detali, bezpośrednio kojarzących się z Warszawą. Podobnie myśli o logo, które wciąż jest w fazie projektu. Pomysłodawczyni lokalu zaznacza, że będzie zachowane w kształtach i kolorach oryginału, ale pojawi się także element związany ze stolicą.

d9xk8ep
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9xk8ep
Więcej tematów