Trwa ładowanie...

Cała noc w bibliotece? To możliwe! Rusza "BUW dla sów"

Zbliża się zimowa sesja egzaminacyjna. To oznacza, że pora na kolejną edycję "sowiej" akcji.

Cała noc w bibliotece? To możliwe! Rusza "BUW dla sów"
d3vjmxu
d3vjmxu

W poniedziałek rusza kolejna edycja akcji "BUW dla sów". Studenci Uniwersytetu Warszawskiego będą mogli przygotować się do sesji w bibliotece, która będzie czynna także w nocy.

Akcja rozpocznie się w poniedziałek 23 stycznia i potrwa do 4 lutego. W tym czasie Biblioteka Uniwersytecka przy ul. Dobrej w Warszawie będzie czynna do godz. 5.00 rano, czyli do odjazdu pierwszego porannego autobusu. Wyjątkiem będą jedynie soboty i niedziele, gdy BUW zamknie się odpowiednio o 21.00 i 20.00.

Przez całą noc do dyspozycji czytelników będzie Informatorium, Czytelnia Ogólna oraz trzy poziomy Wolnego Dostępu. Po godz. 22.00 (od poniedziałku do piątku) oraz w niedziele nieczynne będą Wypożyczalnia i Magazyn. Szatnia otwarta będzie do godz. 5.00 rano. Aby wejść na teren biblioteki trzeba mieć ważną kartę biblioteczną.

Dotychczasowe edycje akcji cieszyły się olbrzymim powodzeniem wśród studentów. Mimo późnej pory, wielu z nich starało się uczyć na terenie BUW -u. Nierzadko trudno było znaleźć nawet wolne miejsca przy biurkach.

Przypominamy, że na teren biblioteki można wnosić tylko wodę w plastikowych butelkach.

d3vjmxu

Źródło: BUW/Wawalove.pl

d3vjmxu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vjmxu
Więcej tematów