Trwa ładowanie...
ukraina
20-10-2017 10:28

Brutalnie pobili Ukraińca, kopali go po całym ciele, na koniec dźgnęli nożem. Rozpoznajecie ich?

Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Brutalnie pobili Ukraińca, kopali go po całym ciele, na koniec dźgnęli nożem. Rozpoznajecie ich?
d3a2vqk
d3a2vqk

Stołeczna policja opublikowała wizerunek trzech mężczyzn, którzy brutalnie pobili i dźgnęli nożem obywatela Ukrainy w Warszawie. Funkcjonariusze proszą o pomoc w zidentyfikowaniu napastników.

Z ustaleń śledczych wynika, że poszkodowany został zaatakowany bez powodu. Mężczyźni w brutalny sposób bili go pięściami i kopali po całym ciele. Na koniec jeden z napastników ugodził go nożem w udo. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu, na których widać twarze podejrzanych.

Do pobicia doszło 20 września przy ul. Marszałkowskiej 99 w Warszawie.

- Być może ktoś z Państwa był świadkiem tego zajścia? - pytają warszawscy policjanci i proszą o pomoc. - Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na ich temat proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie - informują.

d3a2vqk

Informacje można przekazać bezpośrednio prowadzącemu postępowanie pod nr 510 785 382 lub dzwoniąc na numer 22/ 60 391 30 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: 54-latek podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki. Jego stan jest krytyczny

d3a2vqk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a2vqk
Więcej tematów