Trwa ładowanie...

Bitspiration for Charity w Warszawie. "Startupy na pomoc chorym dzieciom" [WIDEO]

Wydarzenie zaplanowano na 16 grudnia, również w trzech innych polskich miastach.

Bitspiration for Charity w Warszawie. "Startupy na pomoc chorym dzieciom" [WIDEO]
d22tm4n
d22tm4n

Stolica przyłączyła się do projektu, który ma na celu nie tylko rozwój nowych biznesów m.in. poprzez zdobycie wiedzy oraz pozyskanie kontaktów. Bitspiration for Charity to bowiem przede wszystkim wsparcie dla polskich szpitali i centrów onkologicznych. Jest to możliwe, dzięki sprzedaży wejściówek, z których cały dochód zostanie przeznaczony właśnie na pomoc chorym dzieciom.

W ten sposób scena startupów łączy się bezpośrednio z działalnością charytatywną. W warszawskiej odsłonie imprezy, która odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki wezmą udział: inwestorzy, przedsiębiorcy, startupowcy oraz przedstawiciele mediów. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Poza wymiarem pomocy, niezwykle ważne może być nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, które są istotne zwłaszcza na etapie rozpoczęcia własnej działalności na rynku. Będzie można np. poznać wielu inwestorów czy dziennikarzy branżowych.

We wsparcie małych pacjentów, walczących z rakiem aktywnie włączyli się również, byli i obecni ligowi piłkarze: Jarosław Bieniuk, Jakub Wawrzyniak, Sebastian Mila, Mateusz Cetnarski i Łukasz Broź. Zachęcają oni do wzięcia udziału w wydarzeniu i zwracają uwagę na liczne przeciwności losu, z którymi muszą się zmagać chore dzieci. Szczegóły wydarzenia dostępne są tutaj .

d22tm4n
d22tm4n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22tm4n
Więcej tematów