Trwa ładowanie...

Bilet jednorazowy kupisz przez komórkę u wszystkich operatorów

Do operatorów oferujących możliwość zakupu biletu jednorazowego przez telefon komórkowy dołączył mPay.

Bilet jednorazowy kupisz przez komórkę u wszystkich operatorów
d3470te
d3470te

Zakup biletów jednorazowych, czasowych i krótkookresowych oferują wszyscy trzej operatorzy (mPay, SkyCash i moBILET).

System mPay jako ostatni dołączył do grona operatorów oferujących możliwość zakupu biletu jednorazowego za pośrednictwem telefonu komórkowego. - czytamy na stronach ZTM. Dzięki temu zakup biletu jednorazowego, czasowego i krótkookresowego oferują wszyscy operatorzy.*__*

Pasażerowie mogą korzystać z systemów wykorzystujących dostęp do Internetu (SkyCash i moBILET), a także bez dostępu sieci (mPay). Dzięki zróżnicowaniu rozwiązań, każdy użytkownik telefonu komórkowego może znaleźć dogodną dla siebie formę płatności za bilet.

d3470te

Bilety ZTM przy pomocy telefonu mogą kupować abonenci wszystkich sieci komórkowych. Należy jednak pamiętać o tym, że rejestracja oraz doładowanie konta powinno nastąpić przed rozpoczęciem planowanej podróży, gdyż bilet należy zakupić w pierwszej kolejności po wejściu do pojazdu lub w trakcie przekraczania strefy biletowej metra, a następnie upewnić się czy bilet został zakupiony.

Warszawa znajduje się w ścisłej europejskiej czołówce, jeśli chodzi o wykorzystanie mobilnych technologii w komunikacji miejskiej i sprzedaż biletów przez komórkę. Poza tradycyjną siecią sprzedaży, stacjonarnymi i pojazdowymi automatami biletowymi, telefonami komórkowymi istnieje także możliwość zakodowania biletu długookresowych przez Internet.

d3470te
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3470te
Więcej tematów