Trwa ładowanie...

Biegasz albo chcesz zacząć? Weź udział w darmowym treningu!

Profesjonalni trenerzy pokażą, jak nie popełniać błędów i dbać o swoje zdrowie

Biegasz albo chcesz zacząć? Weź udział w darmowym treningu!
d3evryt
d3evryt

W nadchodzącą sobotę, 23 maja o godz. 10.00 na Górce Szczęśliwickiej odbędą się zajęcia przygotowujące warszawiaków do właściwej aktywności ruchowej w sezonie letnim. Każdy, kto ma w planach ruch na świeżym powietrzu może zapoznać się z elementami zdrowego treningu funkcjonalnego pod okiem profesjonalnych instruktorów. Zaprezentują oni jak właściwie się ruszać, aby nie narazić swojego organizmu na niepotrzebne konsekwencje, w postaci urazów i kontuzji. Zajęcia są darmowe.

Treningi poprowadzą: Mateusz Baran, Paweł Olszewski, Maciej Łukasiewicz i Tomasz Blados. Na co dzień, wszyscy zrzeszeni są w maratońskim klubie Warszawiaky i mają na swoim koncie triumfy w największych, polskich maratonach i półmaratonach. Trening zostanie wzbogacony elementami pilatesu, ponadto dodany zostanie, specjalnie wyselekcjonowany zestaw ćwiczeń, zawierający w sobie elementy ćwiczeń siłowych, baletu i jogi.

Przygotowuje on m.in. do biegania , nie tylko poprzez stopniowe zwiększanie aktywności fizyczne w warunkach domowych, ale też naukę właściwego oddychania czy postawy. Warto dodać, że treningi będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą w poniedziałki oraz środy.

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy wysłać zgłoszenie na ten adres . Warto się pośpieszyć, bowiem istnieje limit uczestników.

d3evryt
d3evryt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3evryt
Więcej tematów