Trwa ładowanie...

Biedronka Arena zamiast Stadionu Narodowego?

Zmiana nazwy obiektu możliwa już od października

Biedronka Arena zamiast Stadionu Narodowego?
d1r69zj
d1r69zj

Bieronka Arena zamiast Stadionu Narodowego ? To nie żarty. Nasz narodowy obiekt sportowy może zmienić swoją nazwę już od października. Wszystko w związku z długami, z którymi nie może sobie poradzić stadion. W zeszłym roku jego dług wyniósł 21 milionów złotych.* Spółka PL 2012+, operator Stadionu Narodowego, ogłosiła, że poszukuje sponsora tytularnego. Sponsor taki na pewno znacząco wspomoże finanse obiektu, jednakże zastrzeże sobie także prawo do zmiany nazwy stadionu.* Zmiana ta może nastąpić już w październiku.

Tak było na przykład z gdańskim stadionem - PGE Arena Gdańsk. Polska Grupa Energetyczna zapłaciła 35 milionów złotych, by nazwa stadionu w latach 2010-2014 zawierała nazwę sponsora. Podobnie, na podstawie umowy pomiędzy firmą PepsiCo a Klubem Piłkarskim Legia stadionowi tego klubu nadano nazwę marketingową Pepsi Arena . Kto będzie sponsorem Stadionu Narodowego? Jak donosi "Dziennik", jednym z najpoważniejszych kandydatów do nabycia praw jest Biedronka.

Sieć dyskontów spożywczych nie daje o sobie zapomnieć. Nie tak dawno przecież całe miasto huczało o jednym ze sklepów tej sieci, który miał powstać zamiast Kina Femina . Żartowano również, że nazwa przystanku w tym miejscu powinna zostać zmieniona na "Biedronka", skoro kina już w tym miejscu nie będzie. A może to jest jakiś pomysł?* Może miasto powinno zastanowić się nad sponsorami tytularnymi dla innych obiektów w mieście, by podreperować swój budżet?* Co myślicie na przykład o Pałacu Kultury i Nauki T-Mobile? Można by też zmienić nazwy ulic albo całych dzielnic?* Nie moglibyście się poświęcić i mieszkać na osielu Nike Grochów, gdyby miało to wpłynąć na poprawę budżetu miasta?*

d1r69zj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r69zj
Więcej tematów