Trwa ładowanie...

Bezpłatne rejsy dla najmłodszych

Kolejna atrakcja w ramach Warszawskiej Strefy Rodziny

Bezpłatne rejsy dla najmłodszych
d1kvhru
d1kvhru

Już w ten weekend, 18-19 lipca, małych i dużych warszawiaków zapraszamy na wodną przygodę z postaciami ze świata baśni. W ramach Warszawskiej Strefy Rodziny w każdą sobotę i niedzielę spod Parku Fontann wyruszają bezpłatne rejsy pełne przygód i niespodzianek - poinformował Urząd Miasta

Każdy rejs trwa 1,5 h i wypełniony jest wspólnymi zabawami rodziców z dziećmi. Statek wyrusza z przystanku: Park Fontann, płynie w stronę Pomnika Syreny, zawraca i wysadza pasażerów na przystanku Park Fontann. Rejsy odbywają się do 13 września b.r. w każdą sobotę i niedzielę w godzinach: 12.00, 14.00, 16.00. Animacje i zabawy przygotowuje Teatr Trip.

- W tym tygodniu zapraszamy rodziny z dziećmi na „Zamieszanie w świecie baśni”. Na naszym statku popłyniemy w świat wyobraźni, poszukamy Baby Jagi i pomożemy małej Arielce. Czekają nas niesamowite przygody, opowieści o starej Warszawie, wspólne zabawy dzieci i ich rodziców oraz kącik plastyczny dla najmłodszych - poinformowali organizatorzy. W kolejnym tygodniu, 25-26 lipca, planowany jest rejs pod hasłem „Magicznej Przygody”.

Bezpłatne bilety można odbierać w Warszawskiej Strefie Rodziny, ul. Stara 4 (wejście od Parku Fontann na teren WSR) w soboty i niedziele od godz. 10.30. Jest też możliwość telefonicznej rezerwacji biletów pod numerem 22 831-41-94 w każdy czwartek i piątek, bezpośrednio poprzedzający weekendowe rejsy, w godz. 8.00-16.00. Zarezerwowane bilety należy odebrać na 40 minut przed planowanym rejsem. Bilety zarezerwowane i nie odebrane w wyznaczonym czasie zostają anulowane. Na statek wpuszczane są tylko osoby posiadające ważny bilet. Organizator ze względów bezpieczeństwa zastrzega możliwość odwołania rejsów w przypadku nieodpowiednich warunków do żeglugi.

d1kvhru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kvhru
Więcej tematów