Trwa ładowanie...

Bezpłatne kursy językowe i komputerowe dla warszawiaków

W ramach szkoleń można nauczyć się języków i obsługi komputera

Bezpłatne kursy językowe i komputerowe dla warszawiaków
d9kxsk9
d9kxsk9

Do 30 czerwca 2015 roku muszą zakończyć się wszystkie szkolenia unijne z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (POKL). Warto skorzystać jeszcze z dobrodziejstw kursów, które są w pełni finansowane ze środków unijnych.

- POKL to szkolenia , zarówno z kompetencji zawodowych np. kadry i podatki oraz ogólnych – takich jak znajomość języków czy obsługa komputera. Zajęcia są całkowicie bezpłatne, w pełni finansowane przez Unię Europejską. Uczestnicy mają także zapewnione darmowe materiały szkoleniowe. W przypadku języków szkolenia trwają 60 lekcyjnych a uczyć można się języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego – tłumaczy Wawalove.pl Łukasz Kociszewski z firmy będącej realizatorem kursów finansowanych z UE w Warszawie i Piasecznie . - Jestem głęboko przekonany, że wiele osób będzie zainteresowanych skorzystaniem z kursów, które podniosą ich poziom wiedzy, umiejętności oraz zwiększą ich konkurencyjność na rynku pracy.

Jak wziąć udział w kursie?

Procedura rekrutacyjna jest różna w zależności kursu. Kursy językowe zorganizowane są dla osób dorosłych, mieszkających, pracujących lub uczących się na terenie Mazowsza. W tym przypadku wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (pod adresem http://bit.ly/toma2-waw-karta ) oraz test poziomujący (pod adresem odpowiednio dla każdego języka angielski: http://bit.ly/toma2-waw-a-test niemiecki: http://bit.ly/toma2-waw-n-test hiszpański: http://bit.ly/toma2-waw-h-test ), który dopasuje umiejętności kandydata do określonej grupy. Szkolenie komputerowe z kolei obejmuje zagadnienia z obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Access oraz Outlook) na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Do tego zasady bezpiecznego poruszania się po Internecie i podstawy obsługi programów graficznych.

d9kxsk9

Zajęcia odbywają się w tygodniu lub w weekendy. Można wybierać spośród godzin porannych i popołudniowych. Warunkiem ukończenia kursu jest obecność na przynajmniej 80% zajęć oraz podejście do egzaminu końcowego. Po kursie uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia oraz o zdanym egzaminie.

Kursy językowe dla Warszawy:

Telefon: 22 122 18 82
email: projekt.jezyki@gmail.com
www: http://www.jezyki.waw.pl

Kursy językowe dla Piaseczna:

Telefon: 22 122 18 92
email: projekt.jezyki.piaseczno@gmail.com
www: http://www. jezyki-piaseczno.edu.pl

d9kxsk9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9kxsk9
Więcej tematów