Trwa ładowanie...

Awantura na Mokotowskiej. Mężczyzna z nożem w ręku gonił swoją partnerkę po ulicy

Ranna kobieta została przewieziona do szpitala

Awantura na Mokotowskiej. Mężczyzna z nożem w ręku gonił swoją partnerkę po ulicy
d3rnc6a
d3rnc6a

Wszystko zaczęło się od niewinnej sprzeczki, do której doszło w mieszkaniu przy ulicy Mokotowskiej . Po kilku minutach słowna awantura przerodziła się w szarpaninę, podczas której doszło do rękoczynów. Mężczyzna najpierw zaczął swoją partnerkę dusić, a następnie rzucił się na nią z nożem kuchennym.

35-letnia kobieta z raną ciętą dłoni wybiegła z mieszkania i schroniła się w pobliskim sklepie . Sprzedawczyni zamknęła drzwi chcąc w ten sposób ochronić przerażoną kobietę przed napastnikiem.

Rafał S. wybił jednak szybę w drzwiach wejściowych, wtargnął do sklepu, gdzie ponownie doszło do szarpaniny. Kiedy 36-latek zorientował się, że świadkowie zdarzenia wzywają policję porzucił nóż i uciekł.
Ranna kobieta została przewieziona do szpitala a sprawą zajęli się policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu.

d3rnc6a

Jaszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali Rafała S. Mężczyzna usłyszał zarzuty gróźb karalnych oraz naruszenia czynności narządu ciała. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 36-latka na 3 miesiące. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

d3rnc6a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rnc6a
Więcej tematów