Trwa ładowanie...

Autorka "Hozmówek z Hanną" pracuje w ratuszu!

"Do jej obowiązków nie należy prowadzenie strony na Facebooku"

Autorka "Hozmówek z Hanną" pracuje w ratuszu!
d103yjy
d103yjy

Autorka "Hozmówek z Hanną" pracuje w stołecznym ratuszu i to jeszcze w dziale marketingu - informuje Gazeta.pl. Jej fanpage na Facebooku ma już ponad 25 tysięcy fanów. Autorka umieszcza na niej grafiki, które w sympatyczny sposób śmieją się z wady wymowy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Co ciekawe, okazuje się, że autorka profilu została zatrudniona w ratuszu już po tym, gdy jej rysunki stały się popularne. Pracuje na zastępstwo od początku listopada do września 2015 r.

Jak podkreśla Bartosz Milczarczyk, rzecznik ratusza, autorka profilu nie została zatrudniona ze względu na stronę na Facebooku. Ma doświadczenie z jednej z najlepszych agencji reklamowych. Zajmuje się nowoczesnym marketingiem. Nam zależy, żeby pozyskiwać do pracy w urzędzie miasta osoby, które rozumieją wyzwania współczesnej komunikacji marketingowej - mówi Gazecie. Dodaje, że na stanowiska "na zastępstwo" nie jest wymagany konkurs.* Podkreśla, że do obowiązków nowej pracownicy nie należy prowadzenie profilu "Hozmówki z Hanną".*

Co więcej, Hanna Gronkiewicz-Waltz świetnie wykorzystuje stronę do swoich własnych, marketingowych celów. Wczoraj wieczorem, po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich napisała na swoim profilu na FB: "Bhawo Wy!!! Dziękuję bardzo". Dodała też swoje zdjęcie z koszulką z napisem "Bhawo ja".

d103yjy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d103yjy
Więcej tematów