Trwa ładowanie...

3 kg kokainy, marihuana, haszysz i MDMA w Sulejówku

Zatrzymano 29-letnich Łukasza T. i Macieja P.

3 kg kokainy, marihuana, haszysz i MDMA w Sulejówku
d1ycjvv
d1ycjvv

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Sulejówka znajduje się magazyn kokainy. Zatrzymali 29-letnich Łukasza T. i Macieja P.

Mężczyźni mieli przewozić większą ilość narkotyku. Kiedy policjanci zauważyli audi A7 należące do Łukasza T. postanowili je skontrolować. Następnie udali się do mieszkania Macieja P., gdzie mężczyzna schował środki odurzające. Zabezpieczono prawie 3 kilogramy kokainy, środki uzupełniające i prasę hydrauliczną. Jak się okazało, narkotyki należały do Łukasza T.

Grupa policjantów udała się też z Łukaszem T. do jego mieszkania. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, haszysz, MDMA i kokainę. Ujawnili również zagłuszarki do telefonów komórkowych, urządzenie do wykrywania urządzeń GPS oraz pieniądze w kwocie 80 tysięcy złotych, 325 euro i 250 dolarów. Ponadto policjanci zabezpieczyli samochód, którym poruszał się Łukasz T.

d1ycjvv

Łukasz T. i Maciej P. zostali aresztowani na 3 miesiące. Obaj są podejrzani o przerabianie środków odurzających w postaci kokainy w znacznej ilości.

d1ycjvv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ycjvv
Więcej tematów