Trwa ładowanie...

12 sierpnia Noc Spadajacych Gwiazd!

Czeka nas maksimum roju Perseidów

12 sierpnia Noc Spadajacych Gwiazd!
dsj845x
dsj845x

W nocy z 12 na 13 sierpnia (z wtorku na środę) 2014 r. czeka nas maksimum roju Perseidów. A nie ma nic przyjemniejszego niż patrzenie na sierpniowe niebo i spadające gwiazdy. Na wspólne obserwacje zaprasza Centrum Nauki Kopernik do swojego Parku Odkrywców.

Imprezę nieopodal Wisły poprowadzi Karol Wójcicki - popularyzator astronomii. Dowiecie się wszystkiego o "spadających gwiazdach", dowiecie się jak i gdzie ich wypatrywać. No i najważniejsze - zobaczycie je na własne oczy!

Wygaszona Warszawa

Podobnie jak w ubiegłym roku, aby ułatwić obserwację, wyłączona zostanie cała iluminacja Centrum Nauki Kopernik. Dodatkowo Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wygasi podświetlenia Mostu Świętokrzyskiego oraz pozostałych warszawskich mostów. Zgasną również lampy w wyjściach z tunelu Wisłostrady.

dsj845x

To nie koniec atrakcji!* Żegluga Stołeczna zabierze Was w nocne rejsy po Wiśle.* Z górnego pokładu będziecie mogli podziwiać spadające meteory. Wygaszone iluminacje mostów z pewnością ułatwią sprawę.

Na parkingu przed Centrum Nauki Kopernik w trakcie trwania imprezy będziecie mogli kupić coś do jedzenia. Serwować będą stołeczne foodtrucki.

Do tego koce, leżaki (ograniczona ilość!) i środki przeciw komarom. Czego chcieć wiecej?

Kiedy: 12 sierpnia 2014 r. od godz. 21:00

dsj845x

Gdzie: Park Odkrywców przy Centrum Nauki Kopernik

WSTĘP WOLNY

dsj845x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsj845x
Więcej tematów